FAME MMA

Pasternak odpowiada na ataki na trenera Oknińskiego! „Uważam, że Paweł trochę przesadził” [VIDEO]

Na wczorajszej pierwszej konferencji przed Fame MMA 18 pojawił się nowy nabytek, Michał Pasternak. Popularny „Wampir” wypowiedział się też o ostatnich komentarzach o jego trenerze, Mirosławie Oknińskim.

O ewentualnym debiucie zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów we freak fightach mówiło się już od dawna. Pasternak był przymierzany do „Don Diego”, a mówiło się też o walce w K-1 z Pawłem Tyburskim. Ostatecznie jednak Michał właśnie w tej dyscyplinie na najbliższej gali Fame MMA zmierzy się z Piotrem Szeligą.

Pasternak mocno o atakach na trenera Oknińskiego

W ostatnich tygodniach mocno urósł konflikt na linii dwóch warszawskich klubów: Akademii Sportów Walki Wilanów i Uniq Fight Club. Fighterem tego ostatniego jest wspominany „Tybori”, który w mocnych słowach wypowiedział się na temat trenera Mirosława Oknińskiego. Zdaniem Tyburskiego, niektórzy, jak chociażby Pasternak powinni zacząć się wstydzić szkoleniowca.

– Uważam, że nie w porządku jest atakowanie wszystkich tylko dlatego, że ktoś nie lubi naszego trenera. Ja nie atakuję wszystkich dlatego, że ktoś mówi, że… Słuchaj. Jak mam coś do kogoś personalnie, to trafiam personalnie. A nie mówię nagle o wszystkich źle, bo są powiązani z daną osobą.

– Nie wstydzę się trenera, jest dorosłą osobą i robi to co chce. Też wszyscy muszą zrozumieć, że jeśli trener robi jakąś otoczkę wokół walki to po to, żeby zainteresować kibiców. Jeśli komuś to nie odpowiada, no to jest jego kwestia i wiesz… Ciężko jest mi się wypowiadać na temat innej osoby tym bardziej, że to jest mój trener. To jest moje dosyć krótkie zdanie i nie rozwijam go bardziej, bo ja popieram trenera i tyle mogę powiedzieć. Ale na pewno się nie wstydzę, uważam, że to Paweł trochę przesadził.

Cały wywiad zobaczysz -> TUTAJ.

Sprawdź!  Denis Labryga przypadkowo wpadł na Natana! Ujawnia, jak przebiegło spotkanie!

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.