FAME MMA

Mateusz Borek z dużym uznaniem o federacji FAME MMA! „Są królami w Polsce”

Mateusz Borek z dużym uznaniem wypowiedział się na temat freakowej federacji FAME MMA. Pojawił się na wczorajszej ceremonii ważenia, a dzisiaj obejrzy galę na żywo.

Już za kilka godzin rozpocznie się wyczekiwane wydarzenie, podczas którego dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. W klatce zobaczymy m.in. starcie Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim, walki raperów, w tym m.in. Alberto i Josefa Bratana, a także konfrontację byłego reprezentanta Polski Piotra Świerczewskiego z „Daro Lwem”.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

To właśnie ze względu na pojedynek „Świra” ponownie w wydarzeniach FAME bierze udział Mateusz Borek, który nie ukrywa, że jest pod dużym wrażeniem tego, jak świetnie na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się freak fightowa organizacja.

W wywiadzie dla Super Expressu wprost nazwał FAME MMA królami freak fightów. Federacja bowiem zdominowała rynek w Polsce i mocno odjechała konkurencji, organizując najgłośniejsze wydarzenia, oraz odwiedzając kolejne miasta, w których gal dotychczas nie było:

– Są królami freaków w Polsce. Zaczęli ten projekt, rozwinęli doskonale. Mnie cały czas fascynuje fenomen popularności FAME MMA. W tej chwili widzę też pewną zmianę, znaczy zestawianie zawodników wywodzących się z profesjonalnego sportu z ludźmi z freaków. Znam wszystkich właścicieli, z Rafałem jestem zaprzyjaźniony. Oprócz sympatii dla federacji to jestem w roli menedżera Piotrka, ale taki symboliczny, bo absolutnie od mojego przyjaciela nie wziąłbym złotówki.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Sprawdź!  Najman czeka na oferty! FAME zorganizuje walkę z Murańskim? "Będę wolnym zawodnikiem, wtedy nic nie stoi na przeszkodzie do walki z Gargamelem"

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.