FAME MMA

Mateusz Borek z dużym uznaniem o federacji FAME MMA! „Są królami w Polsce”

Mateusz Borek z dużym uznaniem wypowiedział się na temat freakowej federacji FAME MMA. Pojawił się na wczorajszej ceremonii ważenia, a dzisiaj obejrzy galę na żywo.

Już za kilka godzin rozpocznie się wyczekiwane wydarzenie, podczas którego dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. W klatce zobaczymy m.in. starcie Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim, walki raperów, w tym m.in. Alberto i Josefa Bratana, a także konfrontację byłego reprezentanta Polski Piotra Świerczewskiego z „Daro Lwem”.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

To właśnie ze względu na pojedynek „Świra” ponownie w wydarzeniach FAME bierze udział Mateusz Borek, który nie ukrywa, że jest pod dużym wrażeniem tego, jak świetnie na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się freak fightowa organizacja.

W wywiadzie dla Super Expressu wprost nazwał FAME MMA królami freak fightów. Federacja bowiem zdominowała rynek w Polsce i mocno odjechała konkurencji, organizując najgłośniejsze wydarzenia, oraz odwiedzając kolejne miasta, w których gal dotychczas nie było:

– Są królami freaków w Polsce. Zaczęli ten projekt, rozwinęli doskonale. Mnie cały czas fascynuje fenomen popularności FAME MMA. W tej chwili widzę też pewną zmianę, znaczy zestawianie zawodników wywodzących się z profesjonalnego sportu z ludźmi z freaków. Znam wszystkich właścicieli, z Rafałem jestem zaprzyjaźniony. Oprócz sympatii dla federacji to jestem w roli menedżera Piotrka, ale taki symboliczny, bo absolutnie od mojego przyjaciela nie wziąłbym złotówki.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Sprawdź!  Alan twierdzi, że pozwolił Pasternakowi się wybić! "Gdyby nie ja, jego by nie było"

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.