FAME MMA

Pasternak komentuje awanturę Szeligi na FAME 15: „Nazywam Piotrka piz*dą. On mówi, że jest Mike Tyson, a ochroniarz go uderzył i nic nie zrobił”

Michał Pasternak w ostatnim wywiadzie został zapytany o konflikt z Piotrem Szeligą. Podopieczny Mirosława Oknińskiego nie szczędził freak fighterowi mocnych słów.

W połowie sierpnia doszło do wymiany zdań, w której „Wampir” ostro wypowiedział się m.in. na temat Alana Kwiecińskiego oraz Piotra Szeligi. Na słowa Pasternaka odpowiedział jedynie „Szeli”, który stwierdził:

– Słuchajcie, ja nie reaguję na te zaczepki internetowych atencjuszy, którzy szukają walki. Jak będę miał walczyć, to na pewno będzie ktoś, kogo federacja znajdzie i dla federacji będzie opłacalny i w ogóle! Także darujcie sobie, darujcie sobie.

Michał Pasternak mocno o Piotrze Szelidze

Teraz w rozmowie dla MMA-Bądź na bieżąco Pasternak ponownie został zapytany o „Szeliego”. Przypomniał w wywiadzie o tym, że freak fighter nazywał siebie Mikem Tysonem. Odniósł się również do ostatniej szarpaniny, jaka miała miejsce na FAME 15.

Po zwycięstwie Tańculi doszło do awantury z ochroniarzem, przez którego Szeliga został uderzony z główki. Nie chciał jednak się z nim bić, tylko pokazał mu plakietkę, że jest w narożniku „Aroya”. Do sprawy odniósł się najpierw Marcin Wrzosek, który stwierdził, że „Szeli” atakuje jedynie mniejsze od siebie osoby.

Sprawdź!  Dojdzie do niespodzianki? Znamy kursy na walkę Jacka Murańskiego z "Szalonym Reporterem"

Teraz głos zabrał „Wampir”, który w ostrych słowach wypowiedział się na temat Szeligi. Stwierdził, że ten boi się tak bardzo, że nawet przed kamerami nie miałby odwagi stanąć z Pasternakiem twarzą w twarz.

– Ja Piotrka nazywam piz*ą. Ostatnio mówił, że jest polski Mike Tyson, że jest najlepszy, zniszczyłby każdego, był na jakiejś gali, podszedł ochroniarz, uderzył go i nic nie zrobił, pokazał mu swoją plakietkę.

Szeliga mówi o tym, że jest najlepszy, wszystkich by ubił, a tak nie jest. On jest tak zesrany, że jak by mnie widział, to by patrzył w drugą stronę. On jest mocny w momencie, jak gdzieś by były kamery… No nie wiem, czy on by się odważył do mnie podejść.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mańkowski typuje walkę byłego rywala! "Szeliga mógłby go ustrzelić, gdyby nie to, że Norman ma betonowy łeb. Dosłownie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.