GROMDA

„Don Diego” typuje walkę Załęcki vs Szpilka! Wskazał faworyta: „Potrafi mądrze walczyć. Moim zdaniem wygra…”

Mateusz Kubiszyn, który już dzisiaj powraca do ringu GROMDY w ostatnim wywiadzie wytypował wyczekiwany pojedynek Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką.

Turniej i walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów, do którego dojdzie na innej gali Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zawalczą w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

„Don Diego” typuje walkę Załęcki vs Szpilka

W main evencie dzisiejszego wydarzenia w ringu GROMDY ponownie zobaczymy Mateusza Kubiszyna. Tym razem weźmie on udział w mini turnieju pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów. „Don Diego” w pierwszym etapie zmierzy się z Vasylem Halychem.

Sprawdź!  Mariusz Grabowski szczerze o odejściu Mateusza Borka z GROMDY! "Musi dbać o swój wizerunek. Myślę, że rozwiązanie..."

Następnie wygrany awansuje do finału i na następnej gali pozna swojego rywala. Drugim z finalistów będzie zwycięzca zestawienia pomiędzy Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem i Łukaszem „Goatem” Parobcem.

Przy okazji wczorajszego wywiady dla fansportu.pl „Don Diego” został zapytany nie tylko o walkę na GROMDZIE, ale również o pojedynek swojego ostatniego rywala Denisa Załęckiego, który już 17 września zmierzy się z Arturem Szpilką.

– Moim zdaniem wygra Artur. Troszeczkę większe doświadczenie ma i potrafi mądrze walczyć i jestem pewny, że tlenowo jest o wiele lepszym zawodnikiem od Denisa. Ostatnia walka z Radczenko pokazała, że Szpilka… Wiadomo, Radczenko jakoś tam parteru nie potrafi, gabarytowo mniejszy, fizycznie słabszy, ale pokazało, że Szpilka potrafi coś tam się przewracać, kulać, więc myślę, że da radę. Trenuje w WCA, więc ma bardzo dobrych zawodników i trenerów. Czego chcieć więcej.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) "Gleba" powraca na GROMDA 10! Przypominamy historyczny nokaut na byłym mistrzu Glory!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.