FAME MMA

Jóźwiak rzuca wyzwanie Boxdelowi! Dojdzie do walki włodarzy? „Grubcio jest drugi w kolejce po Najmanie. Chętnie go wyjaśnię”

Paweł Jóźwiak nie ukrywa, że chciałby stoczyć pojedynek z włodarzem FAME, z którym ma konflikt od dłuższego czasu. Ten jednak nie odpowiada na wyzwania.

Pomiędzy prezesem FEN i „Boxdelem” jest dużo złej krwi. Michał Baron nie przepuszcza żadnej okazji, żeby wbić szpilkę w Jóźwiaka. Ten z kolei zawsze odpowiada na zaczepki kierowane w jego stronę. Chciałby jednak wyjaśnić wszystko poza social mediami.

Jóźwiak chce walki z „Boxdelem”

Aktualnie Paweł Jóźwiak przygotowuje się do swojego debiutu w sportach walki. W pierwszej walce w życiu zmierzy się z Marcinem Najmanem. Do pojedynku ma dojść w federacji WOTORE, jednak nadal nie wiadomo w jakiej formule. Jóźwiak bowiem nie jest przekonany co do walk na gołe pięści.

Teraz w najnowszym materiale, jaki pojawił się na social mediach WOTORE, Paweł Jóźwiak został zapytany o to, czy jest jakiś przeciwnik, z którym chciałby zmierzyć się w klatce lub ringu:

– No Grubcia też bym chętnie wyjaśnił. Po Najmanie on jest drugi w kolejce. Nawet go wyzwałem oficjalnie, ale też cisza. Zamilkł, nabrał wody w usta, no to chyba nie chce.

Co ciekawe, jeśli chodzi o sporty walki „Boxdel” ma większe doświadczenie, niż Jóźwiak, gdyż mieliśmy już okazję oglądać go w akcji. Na pierwszej gali FAME pokonał Jakuba Szymańskiego, następnie przed czasem przegrał z „Kubańczykiem”.

Sprawdź!  Konferencja FAME 15 usunięta z YouTube! Wszystko za sprawą Zbigniewa Stonogi: "Materiał dowodowy zabezpieczony. Teraz można się brać za proces karny i cywilny"

Ostatnią walkę stoczył w boksie z Kasjuszem Życińskim, który chwilę wcześniej wygrał z Marcinem Wrzoskiem. „Don Kasjo” wypunktował go bez żadnych problemów, bawiąc się z nim w klatce.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.