FAME MMA

Pasternak i zawodniczka KSW naśmiewają się z Tyburskiego!

Michał Pasternak po ostatniej konfrontacji z Pawłem Tyburskim wrócił do wbijania szpilek we freak fightera. Co więcej, tym razem wtóruje mu zawodniczka KSW, Wiktoria Czyżewska.

Popularny „Wampir” i „Tybori” mierzyli się ze sobą w ubiegłym roku. Po pełnych trzech rundach na zasadzie K-1 Michał Pasternak wygrał jednogłośną decyzją, mimo poważnej kontuzji bicepsu. Tyburski od tamtej pory zarzeka się, że jest w stanie pokonać podopiecznego Mirosława Oknińskiego. Ostatnio goszcząc w Fansportu TV stwierdził też, że zamierza zakończyć jego karierę.

Prowadzący program na żywo skontaktowali się z Pasternakiem, który skorzystał z szansy na „wymianę uprzejmości” z freak fighterem. Pełną konfrontację „Wampira” z Pawłem Tyburskim możecie obejrzeć poniżej.

Pasternak i zawodniczka KSW trollują Tyburskiego

Michał Pasternak w trakcie dyskusji mocno odpalił się na „Tyboriego” mówiąc, że po walce powinien na niego napluć, a nie okazywać szacunku. „Wampir” z czasem postanowił wrzucić kolejne posty na Instagrama wbijając szpilkę w rywala. Zaczął od wrzucenia kompilacji jednego z utworów Pawła zestawionego z łudząco podobnie brzmiącym Drag Me Down zespołu One Direction.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek o starciu z Don Kasjo: "Chciałbym w małych rękawicach, ale on się boi. Jest dla mnie przepustką do rewanżu z Normanem lub Borysem"

Jako, że Paweł wczoraj zarzucił mi naśmiewanie się z jego twórczości od dziś będę promował tego wybitnego artystę w swoich social mediach. Zacznę od pytania, która wersja bardziej przypadła wam do gustu?

Później zamieścił jeszcze miniaturkę jednego z wywiadów z „Tyborim” z napisem „INFLUENCERZY BUDUJĄ KOMPLEKSY LUDZIOM!”, co „Wampir” skomentował: „Muszę się zgodzić z tym pełnym empatii człowiekiem”.

Co ciekawe Pasternakowi wtórowała niejako Wiktoria Czyżewska. Młoda zawodniczka KSW na swoim Instastory zamieściła teledysk Tyburskiego z dopiskiem: „Chyba jest ktoś, kto śpiewa gorzej niż ja”. Do tego dołożyła też wpis na portalu X, który później udostępnił Michał Pasternak.

Ja po obejrzeniu nowego teledysku Pawła Tyburskiego – podpisała swoje zapłakane zdjęcie Czyżewska.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.