GROMDA

Parke zawalczy na gołe pięści? Szef GROMDY o rozmowach z Irlandczykiem

Zobaczymy Normana Parke w GROMDZIE? Szef federacji zabrał głos w sprawie potencjalnej współpracy z popularnym Irlandczykiem.

„Stormin” to weteran MMA, który bił się m.in. dla UFC i KSW, a przez ostatnie lata toczył walki dla federacji freakowych jak FAME oraz Prime Show MMA. Jak sam niedawno potwierdził, miał bić się na pierwszej edycji Clout MMA, jednak rywale odrzucili ofertę.

Parke to zawodnik, który ma naprawdę mocną głowę i wielu kibiców uważa, że świetnie nadawałby się do walk na gołe pięści. Sam przyznał, że jest otwarty na tę formułę i pytał swoich fanów czy chcieliby zobaczyć go w takim pojedynku.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Mariusz Grabowski szef GROMDY zdradził, że prowadził rozmowy z Irlandczykiem. Wyjaśnił, co stanęło na drodze do współpracy, jednak nie wykluczone, że w przyszłości uda się dojść do porozumienia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.