Clout MMA

Norman Parke miał walczyć na Clout MMA 1! Chce starcia z Najmanem, Załęckim i innymi!

Norman Parke potwierdził doniesienia. Miał zawalczyć w Clout MMA, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło, gdyż rywale się wycofali.

„Stormin” już od kilka tygodni zapowiada powrót do Polski. Bił się dla KSW, FAME MMA, Prime Show MMA, a teraz miał dołączyć do Clout MMA. Nowa federacja pierwsze wydarzenie zorganizuje już 5 sierpnia, jednak Parke będzie musiał poczekać do kolejnej gali.

Za pośrednictwem social mediów przekazał, że pojedynku nie przyjął pięściarz Kamil Szeremeta oraz Paweł Bomba, który jakiś czas temu popadł w konflikt z Irlandczykiem i oświadczył, że może wyjść z nim do walki. Zamiast tego zmierzy się z Dominikiem, bratem Mariusza Pudzianowskiego.

Parke jednak jest gotowy na kolejne starcia i zaproponował kilku rywali. Wskazał m.in. Borysa Mańkowskiego, Michała Pasternaka, „Popka” czy Denisa Załęckiego:

– Cześć chłopaki. Miałem walczyć w sierpniu na Clout MMA z „twardzielami” którzy nie podpisali kontraktu na walkę ze mną. Bomba był jednym z nich, a drugi był zawodowym bokserem, obaj potrzebowali więcej czasu. Jedyna sensowna walka to ja kontra dziadek Pasternak, zawodowiec, cięższy ode mnie, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Może muszę polizać klapę szefa FAME, żeby dopuścić walkę w Clout MMA.

– Mam kilku wojowników, z którymi chciałbym walczyć. Borys Mańkowski, Polish Zombie, Don Diego, Matrix K1, Rewanż z Popkiem, zła dziewczyna Denis. Pokonuję Najmana z zamkniętymi oczami, niszczę Bombę z ręką związaną za plecami! Przyjadę na walki Clout MMA w sierpniu i będziecie mogli się przygotować do walki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.