PRIME SHOW MMA

Norman Parke jest w kontakcie z UFC! „Cały czas jestem w stanie dać Gamrotowi twardą walkę”

Podczas wczorajszego programu Zadyma przed galą Prime Show MMA 4 Norman Parke przyznał, że cały czas czuje się na siłach, aby walczyć nie tylko z freak fighterami, ale także z najmocniejszymi zawodnikami MMA w Europie.

„Stormin” ma za sobą bogatą karierę w profesjonalnym MMA. W latach 2012-2016 walczył dla UFC, gdzie zanotował 5 zwycięstw, 3 porażki i remis. Następnie w 2017 roku dołączył do największej organizacji w Polsce, jaką jest KSW.

Stoczył 7 walk i dwukrotnie przegrał jedynie z Mateuszem Gamrotem, który obecnie bije się w UFC i zajmuje ósme miejsce w rankingu najlepszych zawodników kategorii lekkiej. Pokonał m.in. takich przeciwników jak byli mistrzowie Borys Mańkowski, Artur Sowiński czy Marcin Wrzosek.

Parke o powrocie do UFC

Po drugiej porażce z „Gamerem” odszedł jednak z KSW do FAME i rozpoczął swoją przygodę z freak fightami. Niedawno jednak na swoich social mediach przekazał, że jest w kontakcie z Daną Whitem i byłby otwarty na pojedynek w przyszłym roku, kiedy to UFC powróci do Londynu.

Tera podczas wczorajszego programu zdradził więcej na temat potencjalnego powrotu do UFC. Potwierdził, że skontaktował się z organizacją, ale gdyby miał wrócić to na pewno nie do kategorii lekkiej:

Sprawdź!  Duże zmiany kursów przed FAME MMA 10! Norman Parke nie jest już znaczącym faworytem w walce z Don Kasjo!

– Tak, rozmawialiśmy wcześniej. Rozmawialiśmy, bo jak wiemy… Oczywiście nie jestem częścią UFC, ale rozmawialiśmy. Wiedziałem, że przychodzą do Londynu, żeby zrobić naprawdę bardzo mocną kartę walk w Londynie. Z pewnych źródeł słyszałem, że karta walk ma być naprawdę mega dobra. Wiem, że teraz walczę we freakach, ale nie ma żadnego problemu, mogę walczyć z profesjonalistami, codziennie trenuję.

Parke wierzy w swoje umiejętności i uważa, że nadal może toczyć pojedynki nie tylko z freak fighterami, ale również profesjonalnymi zawodnikami. Jest także przekonany, iż ponownie stoczyłby wyrównaną walkę z Mateuszem Gamrotem:

– W momencie, w którym byłem w UFC, byłem w kategorii lekkiej, teraz nie jestem w stanie już tak zjechać, jestem kategorię wyżej. Odkąd zakończyłem karierę w UFC mam rekord 9 zwycięstw i 2 porażki. Przegrywałem z najlepszymi jak Gamrot. Uważam, że cały czas jestem w stanie dać Gamrotowi bardzo twardą walkę. Pierwsza walka, druga walka była z nim wyrównana, trzecia może już nie i nadal czuje, że jestem jednym z najtwardszych zawodników w Europie.

– Na tę chwilę jestem podpisany z Prime i będę walczył dla nich, jednak mój kontrakt jest też otwarty i mogę walczyć w innych organizacjach. Po to właśnie tutaj przyszedłem, jestem tutaj, żeby walczyć z Adamem.

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 4

Galę Prime Show MMA 4 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira z nową datą! Znamy też miejsce gali UFC 267

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.