KSW

Overeem rywalem Pudzianowskiego!? Dyrektor sportowy KSW komentuje: „Prawda jest taka, że rozmawiamy, ale…”

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o potencjalnej walce Alistaira Overeema w federacji KSW. Teraz głos zabrał dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski.

Jeszcze przed galą KSW 77 szef Martin Lewandowski zdradził, że prowadzone są negocjacje z legendarnym zawodnikiem. Jest on zainteresowany pojedynkiem w KSW, ale za występ w okrągłej klatce oczekuje dużych pieniędzy:

Jest tak bardzo blisko, że właśnie czeka na mnie. Jak nie dzisiaj się z nim spotkam, bo właśnie będę do niego dzwonił, to jutro mam jeszcze kolejne spotkanie. Rzeczywiście rozmawiamy o jakiejś potencjalnej jego walce. On gdzieś też widzi po prostu takie zwieńczenie swojej kariery w KSW. Rozmawiamy – mówił Lewandowski w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Pudzianowski vs Overeem?

Teraz głos w sprawie zabrał dyrektor sportowy KSW. Co ciekawe, zapewnia że negocjacje nie są jeszcze na tak zaawansowanym etapie, jak mogłoby się wydawać. W ostatnim wywiadzie dla mma.pl przyznał:

– Myślę, że tu nie ma jakichś plotek. Prawda jest taka, że rozmawiamy, ale kwestie finansowe jeszcze są dalekie do tego, aby można było powiedzieć, że Alistair będzie walczył w KSW.

Dopytywany o długość potencjalnego kontraktu przyznał, że może być to nawet jedno starcie – W przypadku takich zawodników jesteśmy bardzo elastyczni. Ale to, że będzie jedna walka, to wcale nie znaczy, że będzie dużo taniej.

Natomiast Wojsław Rysiewski, który zajmuje się zestawianiem zawodników, zapytany o rywala dla Overeema bez zastanowienia przyznał – Mariusz. No pewnie.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Andrzej Grzebyk o Soldiciu i jego walce z Mamedem: "Wszyscy wiemy, jakie fasolki je. Sok z gumijagód, ale…"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.