Clout MMA

Okniński reaguje na nagranie Najmana: „Żebyś sobie zębów nie połamał o pięści”

Trener Mirosław Okniński zwrócił się w kierunku Marcina Najmana, z którym już niedługo zawalczy Piotr „Lizak” Lizakowski.

Pojedynek ogłoszony przez federację Clout MMA wywołał sporo szumu medialnego. Jeśli chodzi o freak fighty „Lizak” ma na swoim koncie dopiero jeden pojedynek. W debiucie poddał Dominika Skowyrę. Wcześniej natomiast toczył wyłącznie walki amatorskie.

Pokazał jednak, że nie boi się wyzwać i przyjął walkę z „El Testosteronem”, który będzie miał dużą przewagę doświadczenie i przede wszystkim warunków fizycznych. Przy okazji pierwszej edycji Clout MMA dzieliły ich ponad 44 kilogramy.

Co ciekawe, „Lizak” nie ukrywa, że chciałby pójść z Najmanem na wymiany, gdyż znokautowanie go byłoby naprawdę czymś głośnym. W odpowiedzi „El Testosteron” opublikował kilka nagrań skierowanych w stronę rywala. Między innymi opublikował film, na którym mówi:

Jesteś kiepski. A ja nie lubię kiepszczaków. Wiesz, co cesarz robi z kiepskimi lizakami? – po czym pogryzł lizaka, wypluł i dodał – Właśnie to!

Na to nagranie odpowiedzieć postanowił trener Mirosław Okniński, który tak skomentował materiał rywala – Marcin Najman, żebyś sobie zębów nie połamał o pięści Piotra Lizakowskiego.

Clout MMA 2. Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs „Lizak”

Ofertę na Clout MMA 2 znajdziecie wyłącznie w Fortunie. Jeśli macie ukończone 18 lat i nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej! Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman prezentuje formę przed powrotem do klatki: "Czy to Lennox? Czy to Mike? Nie! To Marcin Najman!"

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 2

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.