MMAONE Championship

ONE Championship ON TNT 1: Ogromny Reug Reug powraca do klatki. Gdzie oglądać? Transmisja TV.

Już dziś odbędzie się gala One Championship ON TNT 1, podczas której dojdzie do kilku bardzo ciekawych pojedynków. Mimo, iż do gali pozostało zaledwie kilkanaście godzin, w karcie walk doszło do kilku znaczących zmian. Wydarzenie odbędzie się w Singapurze. Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji live oraz godziny rozpoczęcia wydarzenia.

Na karcie walk wydarzenia znajduje się 5 pojedynków. Cztery z nich odbędą się na zasadach MMA, jeden pojedynek będzie starciem kickboxerskim, a jedno starcie – walka wieczoru odbędzie się na zasadach Muay Thai. W co-main evencie gali o pas kategorii muszej zawalczą aktualny mistrz Adriano Moraes i były mistrz One Championship Grand Prix i UFC – Demetrious Johnson.

W ciekawie zapowiadającym się starciu kategorii lekkiej rękawice skrzyżują Eddie Alvarez oraz Iuri Lapicus, a walką wieczoru będzie pojedynek Muay Thai pomiędzy Rodtangiem Jitmuangnonem a Danialem Williamsem. Co tradycyjne już dla organizacji ONE, pojedynek mimo, że na zasadach Muay Thai – odbędzie się w czterouncjowych rękawicach do MMA.

Sprawdź!  Demetrious Johnson o Jonie Jonesie: Nie widzę nikogo, kto byłby w stanie go pokonać

Do akcji powraca również ogromny Oumar „Reug Reug” Kane. Senegalski zapaśnik szturmem wszedł do zawodowego MMA, wygrywając oba pojedynki przez nokauty kolejno w drugiej i pierwszej rundzie. Pierwotnie – Reug Reug miał zmierzyć się z Mehdim Barghim, jednak w związku z protokołem BHP, Berghi został usunięty z karty walk. Podobny los spotkał Rade Opacica, który miał skrzyżować rękawice z Patrickiem Schmidem czyli właśnie nowym rywalem Reug Reuga.

Gale MMA w ofercie STS.pl. Możesz obstawić tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund, a na start otrzymasz FREE BET w wysokości 29 zł i ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 zł.

Informacje o gali:

Wydarzenie odbędzie się w Singapurze. Start gali zaplanowany jest na godzinę 2:30 w nocy ze środy na czwartek, a transmisję telewizyjną przeprowadzi TVP SPORT, SportKlub TV i FightKlub TV.

Data: Noc ze środy na czwartek – 7/8 kwiecień
Miejsce: Singapur
Godzina: 2:30 czasu europejskiego

Transmisja:

  • FightKlub TV
  • SportKlub TV
  • TVP SPORT

Karta walk:

Walka wieczoru:
Muay Thai – 61,5 kg:
Rodtang Jitmuangnon vs Danial Williams

Sprawdź!  Reakcje świata MMA na zwycięstwo Jana Błachowicza (twitter)

Co-main event – o pas kategorii muszej:
Adriano Moraes vs Demetrious Johnson

Kategoria lekka:
Eddie Alvarez vs Iuri Lapicus

Kategoria półśrednia:
Tyler McGuire vs Raimond Magomedaliev

Kickboxing:
Chingiz Allazov vs Enriko Kehl

Kategoria ciężka:
Oumar 'Reug Reug' Kane vs Mehdi Barghi

Źródło: One Championship

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *