MMA

Były zawodnik MMA – Tyler East – został zastrzelony przy domu w Nowym Meksyku

Policja stanu nowy Meksyk podała do wiadomości, że w dniu wczorajszym doszło do awantury domowej, podczas której życie stracił były zawodnik MMA – Tyler East. Zawodnik podczas awantury domowej postrzelił swoją dziewczynę i gdy opuścił posiadłość, został zastrzelony przez niezidentyfikowanego sprawcę.

Zgodnie z policyjnym raportem, mężczyzna, który postrzelił Easta również przebywał w rezydencji zawodnika, będąc obecnym przy całej awanturze. Mężczyzna uciekł jednak z miejsca zdarzenia i do tej pory jego dane nie są zidentyfikowane. Trwa akcja policyjna, która ma na celu ustalenie danych mężczyzny.

W momencie, gdy policja stanu Nowy Meksyk przybyła na miejsce, od razu uznała Easta za zmarłego. Jego dziewczyna, która została chwilę wcześniej postrzelona przez zawodnika, w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Jej stan obecnie uznawany jest za stabilny.

Tyler East nie pierwszy raz był uczestnikiem awantury domowej. W roku 2012, była dziewczyna oskarżyła go o przemoc domową. Wtedy East był pod wpływem kokainy i został oskarżony pod kilkoma zarzutami.

Tyler East stoczył w swoim życiu 21 pojedynków, z których 15 razy wychodził zwycięsko. Trenując w Jackson Wink, był przez krótki okres sparingpartnerem Jona Jonesa. Karierę zakończył w roku 2016 po porażce z Brianem Hedenem na gali Legacy Fighting Championship.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.