MMA

Były zawodnik MMA – Tyler East – został zastrzelony przy domu w Nowym Meksyku

Policja stanu nowy Meksyk podała do wiadomości, że w dniu wczorajszym doszło do awantury domowej, podczas której życie stracił były zawodnik MMA – Tyler East. Zawodnik podczas awantury domowej postrzelił swoją dziewczynę i gdy opuścił posiadłość, został zastrzelony przez niezidentyfikowanego sprawcę.

Zgodnie z policyjnym raportem, mężczyzna, który postrzelił Easta również przebywał w rezydencji zawodnika, będąc obecnym przy całej awanturze. Mężczyzna uciekł jednak z miejsca zdarzenia i do tej pory jego dane nie są zidentyfikowane. Trwa akcja policyjna, która ma na celu ustalenie danych mężczyzny.

W momencie, gdy policja stanu Nowy Meksyk przybyła na miejsce, od razu uznała Easta za zmarłego. Jego dziewczyna, która została chwilę wcześniej postrzelona przez zawodnika, w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Jej stan obecnie uznawany jest za stabilny.

Tyler East nie pierwszy raz był uczestnikiem awantury domowej. W roku 2012, była dziewczyna oskarżyła go o przemoc domową. Wtedy East był pod wpływem kokainy i został oskarżony pod kilkoma zarzutami.

Tyler East stoczył w swoim życiu 21 pojedynków, z których 15 razy wychodził zwycięsko. Trenując w Jackson Wink, był przez krótki okres sparingpartnerem Jona Jonesa. Karierę zakończył w roku 2016 po porażce z Brianem Hedenem na gali Legacy Fighting Championship.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *