Clout MMA

Omielańczuk żałuje awantury z Denisem! Szczere słowa przed walką na Clout MMA 2 [WIDEO]

Daniel Omielańczuk zabrał głos przed nadchodzącą walką z Denisem Załęckim i przyznał, że nie jest dumny z ich pierwszej konfrontacji.

Pomiędzy zawodnikami jest ogromny konflikt, który zostanie wyjaśniony już w sobotę. Długo przed tym, zanim ogłoszono ich starcie, w sieci mogliśmy oglądać mocne wymiany zdań, w których nie brakowało bardzo ostrych słów z jednej i drugiej strony.

Kiedy w końcu po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz, doszło do awantury. Załęcki wyprowadził cios, jednak Omielańczuk się zasłonił i sam odpowiedział na atak rywala. Ochrona musiała rozdzielać zawodników, aby nie doszło do większej bójki.

Kolejne konfrontacje były już znacznie spokojniejsze. Omielańczuk w ostatniej rozmowie dla fansportu.pl przyznał, że nie zamierza robić tak zwanych dymów oraz nie jest dumny z tego, iż doszło do szarpaniny. Podkreślił, że chce dawać dobry przykład swoim dzieciom i dlatego konferencje odbyły się bez awantur.

– Ja nie chcę robić patologi, ja mam córki, staram się im wpoić zasady moralne. One dorosną, na pewno będą przeglądać Internet, moje walki i tak dalej. (…) Nie jestem z tej akcji z pierwszego spotkania z Denisem dumny. To nie jest po prostu moje i tyle.

Sprawdź wywiady po konferencji Clout MMA 2:

Sprawdź!  Wielki Bu wbija szpilki w Denisa! Komentuje jego formę: "Estrogenowa księżniczka"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.