Clout MMA

Spisek Mindy i Denisa przeciwko Labrydze? „To wszystko jest ukartowane” [WIDEO]

Denis Załęcki w zmowie z trenerem Oknińskim i Kamilem Mindą przed Clout MMA 2? Takiego zdania jest Denis Labryga.

Głogowski kick-bokser na 1. konferencji przed kolejną galą Clout MMA mocno spiął się z bardziej doświadczonym rywalem. Z czasem jednak „King Kong” zszedł na dalszy plan, a na pierwszy wysunął się od dawna skonfliktowany z Labrygą Denis Załęcki.

Między panami dochodziło do utarczek słownych, a także fizycznych. Miało to miejsce zarówno podczas programu Roast, jak i na ostatniej konferencji prasowej. Freak fighterzy posyłali w swoją stroną mocne wyzwiska i do większych rękoczynów powstrzymywała ich wyłącznie obecność ochrony.

Labryga w rozmowie z Fansportu TV zaznaczył, że jego uwaga cały czas pozostaje skupiona na Kamilu Mindzie. Stwierdził jednak, podobnie jak na konferencji, że wszystko to jest spiskiem trenera Oknińskiego z byłym zawodnikiem.

Tak, oczywiście, że [Minda] nie jest łatwym rywalem. Ja mam go z tyłu, jestem na nim skupiony. Ja to powiedziałem na konferencji, że to jest ich plan. Denisa Załęckiego, Mindy i trenera Oknińskiego. Trener Okniński zapowiedział z Mindą, że nie będę mógł spać w nocy, że wyjdę zaspany, tutaj życzą sobie słodko-pierdząco powodzenia. To wszystko jest ukartowane, mam to wszystko z tyłu głowy.

Zobacz też inne wywiady przed Clout MMA 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.