Clout MMA

Natan tłumaczy się po awanturach z Denisem. Przypomina słowa jego ojca (WIDEO)

Natan Marcoń na wczorajszym programie Roast ponownie wielokrotnie atakował Denisa Załęckiego. W wywiadzie dla Fansportu TV tłumaczył się z rzucenia kubkiem oraz naplucia na medialnego oponenta.

„Bóg Estetyki” ponownie zawita do klatki Clout MMA i spełnił oczekujących po nim „dymów” freakowych kibiców. Natan już na pierwszym programie wyzywał Gracja Szadzińskiego i oczywiście Denisa Załęckiego. Z oboma spotkał się na Roaście, gdzie kontynuował swoją ofensywę.

Marcoń obrażał wszelkimi najgorszymi epitetami byłego fightera KSW, a w „Bad Boya” do tego rzucił kubkiem z (rzekomo) moczem i na niego napluł. Odpalony Denis nie odpuszczał i rzucił w Natana krzesłem.


Wszystkie walki Clout MMA 5 obstawisz u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego dochodzą trzy zakłady do 100 zł bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Denis „Bad Boy” Załęcki3.60 – 1.20Fortuna
Natan Marcoń – Łukasz „Cameraboy” PawłowskI1.50 – 2.25Fortuna

Natan tłumaczy się z awantury

Po kolejnym programie promującym Clout MMA 5 Natan udzielił wywiadu Fansportu TV, gdzie stwierdził, że jego inspiracją były słowa… Dawida Załęckiego. „Crazy” w jednym z wywiadów rzucił: „Niech każdy przyjdzie na konferencję z psim gównem, niech mu gębę smarują i będzie chodził poniżany”.

– Co mówił ojciec Denisa? Jak spotkacie Natana, plujcie na niego i psią kupą go wysmarujcie, bo nie mam zasad, szacunku, honoru. Denis też nie ma, więc wziąłem sobie do serca słowa Dawida, bo jest moim idolem, autorytetem, inspiracją.

Zobacz też inne wywiady po Roaście przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.