High League

Omielańczuk podsumował walkę Denisa: „Słaby psychicznie. Kontuzję to on ma z głową. Ludzie z jego miasta mi pisali, że…”

Daniel Omielańczuk po raz pierwszy od gali High League 6 udzielił obszerniejszej wypowiedzi w sprawie Denisa Załęckiego.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo duży konflikt i mieli oni wyjaśnić wszystko w klatce. „Bad Boy” zapowiadał, że do pojedynku dojdzie na kolejnej edycji High League zaplanowanej na czerwiec. Niestety takie zestawienie musi jednak poczekać.

Omielańczuk mocno o Załęckim

18 marca Denis stoczył inny pojedynek. Zmierzył się z Pawłem Tyburskim i już w pierwszej odsłonie został zdyskwalifikowany, gdyż złamał zasady, kopiąc w boksie. Co ciekawe, sam wybrał taką formułę, gdyż nie chciał bić się w MMA czy kickboxingu ze względu na kontuzję.

W trakcie wyprowadzania jednego z kopnięć odnowił się jego uraz i zawodnik z Torunia padł na deski. Swoją postawą zawiódł wielu kibiców, gdyż to już druga taka sytuacja z rzędu. W kontuzje Załęckiego nie wierzy jednak Daniel Omielańczuk.

W ostatnim wywiadzie dla MyMMA tak odniósł się do całej sprawy:

– To musi być wyjaśnione, ja nie będę krzyczał jak on i wszystkich wyzywał. Fajnie by było rozwiązać to w klatce. Wiadomo, że on w MMA nie zawalczy, w kickboxingu chyba też nie, nie wiem w boksie? Albo w szachach, przecież w boksie też mu nie wyszło. Słaba bania.

– (…) Słaby psychicznie typ i udaje jeszcze kontuzje. Jeżeli rzeczywiście by ją miał, o której gada od roku, to by sobie zoperował. To nie jest kontuzja jak u mnie, że łatwiej wymienić to, co mam sprawne niż to, co mam popsuje. U mnie żadna operacja na tę chwilę nic nie pomoże.

Jeżeli rzeczywiście byłaby, to by to zrobił dawno. Dwa nie chodziłby na drugi dzień, nie latałby. Słyszałem, że na drugi dzień potrafił biegać. Teraz po tej walce ludzie z jego miasta pisali, że widzieli, jak chodził normalnie, jakby nic nie było. Tam jest kontuzja wyłącznie głowy, ale ja mu na to nic nie pomogę.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.