Clout MMA

Omielańczuk o face to face z Denisem Załęckim: „Taki bystry to on nie jest…”

Daniel Omielańczuk gościł w podcaście „Szalonego Reportera”, gdzie wypowiedział się o pierwszym face to face z Denisem Załęckim.

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Już 28 października w płockiej Orlen Arenie odbędzie się gala Clout MMA 2, na której dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Omielańczuk vs Załęcki. Panowie zmierzą się na nietypowych zasadach. Walka zakontraktowana została w boksie na małe rękawice, jednak jeśli Denis dopuści się dwóch fauli, wówczas do gry wchodzi pełna formuła MMA.

Do pierwszego spotkania twarzą w twarz zawodników doszło na konferencji przed pierwszym wydarzeniem Clout MMA. Tuż po wejściu na scenę toruński „Bad Boy” rzucił się z pięściami na rywala, ale szybko zostali rozdzieleni przez ochronę. Chwilę później Załęcki mówił, że doszły go słuchy o tym, że to Daniel chciał go pierwszy zaatakować.

Omielańczuk został o tę sytuację zapytany przez „Szalonego Reportera”. Weteran MMA przyznał, że faktycznie padła z jego ust taka deklaracja, ale tak naprawdę była to „podpucha”.

Sprawdź!  Tak wyglądały karty punktowe po walce Załęcki vs Kubiszyn! Sędziowie byli jednogłośni

Nie będę ukrywał, że tak. Powiem ci tak: ja wiedziałem gdzie powiedzieć, żeby to doszło. Tylko on nie jest taki bystry. Jakby rozkminił, który kolega mu powiedział i skąd on wie… No, ale, sorry.

Dobrze wyszło. Próbował mnie zaatakować, a potem sam ucieka. Ja się nie cofam. On to widział, że się nie cofnąłem i w walce tak samo nie zamierzam się cofać.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Sprawdź!  Bomba przeszedł operację! Zapowiada kolejne walki: "Zrobimy to, jak skończę leczenie"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.