Clout MMA

Dawid Załęcki o formie syna przed Clout MMA 2: „Myślę, że dotarło do niego i zrozumiał”

Dawid Załęcki zabrał głos w sprawie formy swojego syna Denisa, którego już niedługo zobaczymy ponownie w akcji po długiej przerwie.

„Bad Boy” powraca po operacji kolana. Kontuzja była ogromnym problemem przy okazji dwóch ostatnich walk, ale tym razem wszystko ma być w porządku. Załęcki rozwiązał problemy ze zdrowiem, jednak nadal nie chce ryzykować, w związku z czym jego pojedynek z Danielem Omielańczukiem odbywa się na zasadach bokserskich.

Wiele osób obawia się o formę Denisa. Jak mogliśmy zobaczyć podczas ich pierwszego face-to-face, zawodnik z Torunia nabrał sporo kilogramów i może mieć problem z ich zrzuceniem. „Bad Boy” szybko jednak odpowiedział na komentarze i zapewnił, że będzie w świetnej formie.

Inne zdania jest m.in. Denis Labryga, który zaznaczył, że poza formą fizyczną jest wiele znacznie ważniejszych aspektów jak szybkość, dynamika, przygotowanie kondycyjnie czy nawet odpowiedni mental, a nad takimi rzeczami pracuje się bardzo długo.

Teraz przy okazji wywiadu dla Antyfakty głos zabrał Dawid Załęcki. Przyznał, że jego syn może nie zdążyć z formą na najbliższą walkę. Wszystko jednak wskazuje na to, że wziął się w końcu za ciężkie treningi i niedługo możemy zobaczyć go w dobrej dyspozycji:

Sprawdź!  Denis bez szans? Labryga typuje walkę z Omielańczukiem: "Może zrzucić wagę, ale nie zrobi formy"

– Ja myślę, że dotarło do niego i sam zrozumiał. Myślę, że dorósł do tego, że masa to nie jest to, co on myślał i w końcu zrobi sylwetkę. Nie wiem, czy wyrobi się w czasie tutaj tą idealną sylwetką, ale prędzej czy później ją zrobi i będzie wyglądał jak na walce z Kubiszynem.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.