UFC

Oliveira wkurzył Gamrota! Mocny wpis Polaka po słowach byłego mistrza UFC

Mateuszowi Gamrotowi bardzo nie spodobało się ostatnie zachowanie Charlesa Oliveiry.

Polski lekki jest już coraz bliżej walki o pas kategorii lekkiej. „Gamer” ma na koncie zwycięstwa z Armanem Tsarukyanem, Rafaelem dos Anjosem, czy Rafaelem Fizievem i znajduje się na 5. pozycji w rankingu wagi lekkiej. Gamrot sam otwarcie mówi, że potrzebuje jednego – dwóch zwycięstw by otrzymać title shota.

Mateusz od dawna ma na celowniku byłego mistrza dywizji lekkiej, Charlesa Oliveirę. Polak kilkukrotnie wyzywał Brazylijczyka na pojedynek i zdawało się, że po przegranej „do Bronxa” na UFC 300 jesteśmy bliżej takiego zestawienia.

Gamrot podrażniony zachowaniem Oliveiry

Niestety, Oliveirze niespecjalnie zależy na starciu z „Gamerem”. Co więcej, Brazylijczyk w ostatnich tygodniach rzucił pomysł, by został rezerwowym do walki wieczoru UFC 303, McGregor vs. Chandler. Do tego zasugerował przejście do wagi półśredniej i zaakceptował wyzwanie rzucone przez Colby’ego Cvingtona.

Zwłaszcza to ostatnie rozdrażniło Mateusza Gamrota. Polak wystosował krótki wpis pod adresem Brazylijczyka na portalu X (Twitter):

Sprawdź!  (VIDEO) Joanna Jędrzejczyk w świetnej formie przed powrotem do oktagonu! Tak przygotowuje się do kolejnej walki w UFC

Poprosiłem o walkę z Oliveirą, ale on woli walkę z Colbym. Gościem, który walczy raz do roku, a od 2019 roku ma rekord 2-3. Myśleliśmy, że stać cię na więcej, Charlesie Oliveiro. Wiesz, że dam ci popalić w parterze… ale może temu wolisz walkę z Colbym.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.