GROMDA

Plejada gwiazd na GROMDA 17. Zobacz oficjalny trailer! (VIDEO)

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala walk na gołe pięści. GROMDA 17 z walką „Dom Diego” vs. „Balboa” zapowiada się świetnie, a w sieci pojawił się trailer wydarzenia.

Fani brutalnych walk na gołe pięści niebawem otrzymają kolejną hitową galę. GROMDA 17: VABANK odbędzie się już 31 maja w GROMDA Fight Club. Na kibiców czekają niesamowite emocje, związane między innymi z turniejem do 80 kg. Przede wszystkim jednak dojdzie do wielkiego rewanżu o tytuł niekwestionowanego mistrza.

Niemal równo rok po pierwszym pojedynku „Don Diego” vs. „Balboa” i zwycięstwa Mateusza Kubiszyna ponownie zobaczymy pojedynek najlepszych bijoków organizacji GROMDA. Od tamtej pory obaj odnieśli po jednym zwycięstwie – Bartłomiej Domalik znokautował Simona Henriksena, a „Don Diego” rozbił w pierwszej obronie Łukasza „Goata” Parobca.

Trailer GROMDA 17

Na kanale największej organizacji walk na gołe pięści pojawiła się zapowiedź zbliżającej się gali. W materiale widać takie postaci, jak „Goat”, „Don Diego”, czy „Balboa”, ale są też „Gorilla”, Vasyl Halycz, czy Jakub „Joker” Szmajda”.

Sprawdź!  GROMDA 7 - lista zawodników. Kto zawalczy na gołe pięści? Zawodnicy GROMDA 7, karta walk

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.