PRIME SHOW MMA

Jaś Kapela zabrał głos po pobiciu! Freak fighter uderza w obrońców papieża! „Polscy katolicy to jakaś…” (VIDEO)

Jakś Kapela zabrał głos po tym, jak został pobity za obrażanie papieża. Freak fighter skomentował całe zajście i uderzył w obrońców Jana Pawła II.

W miniony weekend media obiegła informacja o tym, że kontrowersyjny działacz lewicowy został zaatakowany pod sklepem przez przypadkowego mężczyznę. Napastnik sam wyciągnął telefon, pod pretekstem zrobienia sobie zdjęcia z freak fighterem.

W pewnym momencie wyprowadził cios i kilkukrotnie uderzył Kapelę. Jasno dał do zrozumienia, że zrobił to ze względu na obraźliwe słowa pod adresem Jana Pawła II. Freak fighter wielokrotnie obrażał papieża, a na klatce piersiowej ma wytatuowane – JP2GMD.

Zawodnik Prime Show MMA sam opublikował nagrania na swoich social mediach, a także skomentował całą sprawę. W swoich wpisach uderzył m.in. w katolików, nazywając ich niebezpieczną sektą oraz po raz kolejny wyśmiewa papieża:

– W ogóle nie ogarniam tych obrońców papieża. Co to jest za frajerstwo, żeby udawać, że chce się selfie, a jak człowiek odwróci się w inną stronę, to sprzedać gonga. W której encyklice Jan Paweł 2 do tego zachęcał? XD Ci polscy katolicy to jakaś podstępna i niebezpieczna sekta xD

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.