FAME MMA

Okniński wróży sukces FAME MMA. Gale na PGE Narodowym co roku? [VIDEO]

Trener Mirosław Okniński jest przekonany, że gala FAME 22 na PGE Stadionie Narodowym okaże się wielkim sukcesem.

Już 31 sierpnia odbędzie się gala FAME 22: Ultimate, która będzie miała miejsce na PGE Stadionie Narodowym. Już od dawna spekulowano, że freak fighty zawitają na największy w Polsce obiekt. Ostatniego dnia wakacji stanie się to faktem, a Fame MMA odkrywa powoli kolejne karty.

Póki co wiemy, że awizowany na galę Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zmierzy się z Jarosławem „pashąBicepsem” Jarząbkowskim. Oprócz tego „Kieras”, czyli ojciec „Bandury” zmierzy się z Dawidem „Crazy” Załęckim. Nieoficjalnie mówiło się, że podczas FAME 22 walki stoczą Tomasz Adamek, „Ferrari” oraz „Don Kasjo”.

Trener Okniński o gali FAME na PGE Narodowym

Temat gali FAME 22 na PGE Narodowym poruszony został w rozmowie Michała Tuszyńskiego z Fansportu TV z Mirosławem Oknińskim. Popularny „Łowca Skór” jest pewien, że wyprzedane zostaną wszystkie bilety. Co więcej, jego zdaniem freak fighty na tym obiekcie wzbudzą takie zainteresowanie, że zrobią z tego cykliczne wydarzenie:

Sprawdź!  Oficjalna zapowiedź wrześniowej gali FAME 19! [WIDEO]

Ja uważam, że FAME wypełni PGE Narodowy w stu procentach. Uważam, że jest bardzo duże zainteresowanie FAME na PGE Narodowym. I uważam, że takie gale FAME będzie robił co rok, takie będzie zainteresowanie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.