UFC

Błachowicz ponownie o walce z Pereirą! „Nigdy nie przegrałem rewanżu”

Jan Błachowicz ponownie zaczepił Alexa Pereirę. Był mistrz kategorii półciężkiej bardzo chciałby rewanżu z Brazylijczykiem.

Panowie niemal dokładnie rok temu spotkali się na pojedynek, którego stawką była walka o pas mistrza wagi półciężkiej. Błachowicz przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziów, co jego zdaniem było niesprawiedliwym wynikiem.

Alex Pereira tymczasem pokonał Jiriego Prochazkę, którego też znokautował w ubiegłym tygodniu. Była to już jego druga walka w tym półroczu, gdyż w kwietniu znokautował Jamahala Hilla.

Jan Błachowicz: Nigdy nie przegrałem rewanżu

Polski zawodnik szybko zabrał głos po zwycięstwie Brazylijczyka nad Czechem. „Cieszyński Książę” na portalu X (Twitter) stwierdził, że „zna przeciwzaklęcie na magię Pereiry”.

Na pomysł jego rewanżu pozytywnie zareagował menedżer „Poatana”. Skomentował on jeden z postów organizacji na Instagramie, gdzie padło pytanie, z kim jego podopieczny powinien zmierzyć się w kolejnym występie? Jorge Guimaraes wybrał właśnie Polaka.

Jan Błachowicz ponownie zabrał głos na portalu X, gdzie przypomniał wszystkim, że nigdy nie przegrał w ponownych spotkaniach i nie zmieni się to w przyszłości:

Sprawdź!  Alexander Volkov po pokonaniu Marcina Tybury: "Cieszę się, że przerwałem jego znakomitą serię."

Nigdy nie przegrałem rewanżu. I nie przegram – napisał Polak.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.