FAME MMA

Masternak szczerze o Adamku w FAME: „W życiu chodzi tylko o…”

Mateusz Masternak skomentował nadchodzący występ legendy boksu w organizacji FAME MMA. W szczerych słowach wypowiedział się na temat Tomasza Adamka.

„Góral” to jeden z najlepszych pięściarzy w historii polskiego boksu. Sięgał po mistrzowskie tytuły, toczył wielkie pojedynki, na które w środku nocy wstawali kibice oraz zarobił duże pieniądze. Po latach przerwy postanowił powrócić, ale nie toczy już walk w ringu, tylko w klatce.

Masternak o Adamku w FAME

Najpierw zmierzył się z debiutującym w boksie Mamedem Khalidovem, a na FAME 21 stoczy pojedynek z freak fighterem Patrykiem Bandurskim. Fani i inni zawodnicy nie mają wątpliwości, że chodzi tutaj o pieniądze.

Większa część środowiska sportowego nie popiera decyzji Adamka, który stawia na szali swoje nazwisko i o ile zarobi, to może przy tym bardzo dużo stracić. Tym razem w rozmowie z TVP Sport głos zabrał Mateusz Masternak, który w sobotę zwyciężył przez nokaut z Jean Jacques Olivierem.

– Tomek jest wielkim mistrzem boksu i tutaj trzeba powiedzieć, że osiągnął prawie wszystko. Może nie wszystko, bo w kategorii ciężkiej mistrzostwa nie miał, natomiast zdobył je w dwóch innych, był wielkim pięściarzem. Czy teraz to doda mu chluby i chwały? Myślę, że nie. Pieniędzy z pewnością tak, ale czy w życiu chodzi tylko o pieniądze?

– Każdy sportowiec ma na siebie jakiś pomysł. Jedni chcą kończyć kariery jak Lennox Lewis, w chwale, ze wszystkimi pasami, być zapamiętanym jako wielki mistrz pięściarstwa i boksu. Inni próbują i nie umieją rozstać się z ringiem. Nie mnie to oceniać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.