Clout MMA

Okniński o odejściu Załęckiego z klubu: „Bliżej mi do policji niż pseudogangsterów”

Trener Mirosław Okniński wypowiedział się na temat Denisa Załęckiego. Przyznał, że nie chciałby wracać do współpracy z nim.

Podczas gali Clout MMA 5 ma odbyć się pojedynek dwóch byłych podopiecznych trenera. Amadeusz Roślik zmierzy się z „Bad Boyem”. Przez ostatnie lata „Ferrari” przygotowywał się pod okiem Oknińskiego, ale niedawno został wyrzucony z klubu i nie może liczyć na szybki powrót.

Natomiast Załęcki trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów bardzo krótko. Jego przygotowania przerwała kontuzja, po czym nie wrócił do Oknińskiego, tłumacząc to takimi słowami – Miałem dziwne informacje na temat jego. Po walce podbiło do mnie kilku sztywnych ludzi i musiałem zrezygnować.

O ile w przyszłości Amadeusz będzie mógł ponownie trenować w klubie, o tyle Okniński nie chce wracać do współpracy z Denisem po całej tej historii. W rozmowie z FANSPORTU TV w mocnych słowach wypowiedział się również na temat „sztywnych ludzi”, o których wspomina Załęcki:

Nie chcę, żeby Denis tu trenował. Akurat jak tu był, bardzo fajnie się zachowywał, był w porządku, a później się wypowiedział, że jacyś ludzie przyszli do niego i mu powiedzieli, że Okniński jest taki. Te osoby same są otoczone konfidentami i ludźmi, co się rozpie…lają na lewo i prawo. Mnie to nie obchodzi. Mi jest bliżej do policji i służb niż jakichś pseudogangsterów.

Wszystkie pojedynki Clout MMA obstawisz na efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Marcina Najmana! Przed "El Testosteronem" ogromne wyzwanie!

Odbierz bonusy i obstawiaj gale Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik2.25Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.50Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.