Clout MMA

Pierwsze słowa po ogłoszeniu starcia z Denisem! Ferrari pewny wygranej

Amadeusz „Ferrari” Roślik zabrał głos po oficjalnym ogłoszeniu starcia z Denisem Załęckim. Popularny freak fighter jest gotowy na wielkie wyzwanie.

Przed gwiazdą freaków jedno z najtrudniejszych starć w życiu. Zmierzy się z bardziej doświadczonym rywalem, który ma także ogromną przewagę warunków fizycznych. Bukmacher podobnie jak kibice stawia „Bad Boya” w roli faworyta. Wszystkie pojedynki Clout MMA obstawisz na efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik2.25Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.50Fortuna

Pierwsze słowa po ogłoszeniu walki

Mimo że niemal wszyscy skazują Amadeusza na porażkę, to sam freak fighter jest bardzo pewny siebie. W ostrych słowach atakuje rywala i zapewnia, że sprawi niespodziankę oraz uciszy każdego, kto w niego nie wierzy.

Po oficjalnym ogłoszeniu starcia zamieścił na Instagramie komentarz, w którym zapowiedział, że rozgromi Denisa podczas starcia na gali Clout MMA 5:

Sprawdź!  Znamy miejsce i datę gali Clout MMA 2! Federacja potwierdziła kolejne wydarzenie!

– Wreszcie nie będę musiał zbijać. Zobaczycie, co robią 90-kilogramowe wiatraki po amerykańskiej szkole boksu! 11 maja „Salt Papi” w 77 kg, 8 czerwca jak mówiłem, mogę mu naszczać do pyska i to zrobię, choćby skały srały! I chooy mnie obchodzą zdania niedowiarków. Zapiszcie ten komentarz, bo do niego wrócimy po walce.

[BET id=’1053′]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.