UFC

Komisja sportowa po UFC 300 wstrzymała wypłatę Tsarukyana!

Komisja Sportowa Stanu Nevada zaskoczyła dwóch uczestników gali UFC 300, wstrzymując wypłatę Armana Tsarukyana i Diego Lopesa.

Obaj fighterzy odnieśli zwycięstwa podczas wydarzenia jubileuszowego wydarzenia. Tsarukyan wygrał po decyzji sędziów z Charlesem Oliveirą. Natomiast Lopes znokautował Sodiqa Yusuffa już w pierwszej rundzie.

Mimo triumfów na arenie w Las Vegas, zarówno Tsarukyan, jak i Lopes nie otrzymali jeszcze swoich wynagrodzeń za walkę. Decyzja Komisji Sportowej Stanu Nevada o wstrzymaniu pensji obu zawodników wynikała z naruszenia przez nich ustalonych zasad.

Fighterzy będą musieli stawić się na przesłuchaniach w terminie wyznaczonym przez NSAC. Pensja Armana Tsarukyana została wstrzymana z powodu incydentu, w którym Ormianin zaatakował kibica przed wejściem do walki. Tłumaczył później, że jeden z fanów pokazał mu środkowy palec, po czym chciał go uderzyć.

Z kolei Diego Lopes nie otrzymał jeszcze swojej pieniędzy ze względu na naruszenie obowiązujących zasad, które zabraniają opuszczenia oktagonu przed ogłoszeniem werdyktu. Po wygranej Lopes wyskoczył na ogrodzenie klatki, co stanowiło złamanie regulaminu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.