Clout MMA

Clout MMA 2: Konrad Karwat pokonuje Wujaszka Fericze! Zdecydowały lepsze zapasy [WIDEO]

Drugą darmową walką Clout MMA 2 było starcie powracającego do akcji Krzysztofa Ferenca. Popularny „Wujaszek Fericze” zmierzył się z Konradem Karwatem.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Dzisiejsze wydarzenie spod sztandaru Clout MMA jest już drugim w zaledwie niecałe 3 miesiące. Tym razem organizacja odwiedziła Płock, gdzie dojdzie do takich walk, jak Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, Denis Labryga – Kamil Minda, czy Tomasz Sarara – Dawid Załęcki.

W karcie Clout MMA 2 znalazło się też miejsce dla freakowych reprezentantów kategorii ciężkiej. „Wujaszek Fericze” powrócił do akcji po bolesnej porażce z Piotrem Szeligą i pokonał „Taxi Złotówę” w zaledwie 40 sekund. W kolejnej walce postanowił przyjąć nie lada wyzwanie. Konrad Karwat to były strongman, który świetnie radzi sobie we freak fightach. W 4. dotychczasowych pojedynkach zwyciężał aż trzykrotnie, a jedyną przegraną zaliczył w starciu z Denisem Labrygą.

Zarejestruj się w 30 sec i obstaw Clout MMA 2!

Clout MMA 2. Fericze vs Karwat – RELACJA

RUNDA 1

Karwat od razu rzucił się z sierpami po przywitaniu! Wytrzymał to Fericze, ale wybiło go to z rytmu. Dał się obalić Konradowi, który wysoko wyniósł rywala! Uciekł z łatwością Ferenc, postraszył też Karwata. Ten zaliczył jeszcze kolejne obalenie! Mocno kopie Karwata Fericze. Konrad odpowiedział też potężnym kopnięciem na koniec rundy.

Sprawdź!  Trener Raubo krytycznie o potencjalnej walce Binkowski vs Najman. "Nie róbmy z niego pośmiewiska"

RUNDA 2

Karwat znów ruszył szybko w klincz, przedarł się przez uderzenia Krzysztofa Ferenca. Uparcie dąży do obalenia i w końcu mu się to udaje! „Fericze” skręca się do żółwia, kontroluje go z boku Karwat zasypując kolejnymi ciosami. Dobrze broni się Ferenc, ale inkasuje kolejne młotki w okolice ucha. Konrad nie przestaje zasypywać rywala ciosami, aż sędzia kończy rundę.

RUNDA 3

Ferenc szybko startuje z sierpem, ale obrywa kopnięciem. Dobrze broni się Karwat, który nie musi ryzykować w tej walce. Low kick „Wujaszka Fericze”, ładny prawy sierp na gardę Konrada. Ten jednak wraca do swojego gameplanu, obala i kontroluje Krzysztofa Ferenca. Do końca rundy nie stracił kontroli i powinien zgarnąć wygraną przez decyzję.

Wynik walki: Konrad Karwat wygrał przez jednogłośną decyzję!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.