Clout MMA

Clout MMA 2: Konrad Karwat pokonuje Wujaszka Fericze! Zdecydowały lepsze zapasy [WIDEO]

Drugą darmową walką Clout MMA 2 było starcie powracającego do akcji Krzysztofa Ferenca. Popularny „Wujaszek Fericze” zmierzył się z Konradem Karwatem.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Dzisiejsze wydarzenie spod sztandaru Clout MMA jest już drugim w zaledwie niecałe 3 miesiące. Tym razem organizacja odwiedziła Płock, gdzie dojdzie do takich walk, jak Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, Denis Labryga – Kamil Minda, czy Tomasz Sarara – Dawid Załęcki.

W karcie Clout MMA 2 znalazło się też miejsce dla freakowych reprezentantów kategorii ciężkiej. „Wujaszek Fericze” powrócił do akcji po bolesnej porażce z Piotrem Szeligą i pokonał „Taxi Złotówę” w zaledwie 40 sekund. W kolejnej walce postanowił przyjąć nie lada wyzwanie. Konrad Karwat to były strongman, który świetnie radzi sobie we freak fightach. W 4. dotychczasowych pojedynkach zwyciężał aż trzykrotnie, a jedyną przegraną zaliczył w starciu z Denisem Labrygą.

Zarejestruj się w 30 sec i obstaw Clout MMA 2!

Clout MMA 2. Fericze vs Karwat – RELACJA

RUNDA 1

Karwat od razu rzucił się z sierpami po przywitaniu! Wytrzymał to Fericze, ale wybiło go to z rytmu. Dał się obalić Konradowi, który wysoko wyniósł rywala! Uciekł z łatwością Ferenc, postraszył też Karwata. Ten zaliczył jeszcze kolejne obalenie! Mocno kopie Karwata Fericze. Konrad odpowiedział też potężnym kopnięciem na koniec rundy.

Sprawdź!  Wrzosek skazuje Denisa na porażkę! "O szansach nie ma co mówić"

RUNDA 2

Karwat znów ruszył szybko w klincz, przedarł się przez uderzenia Krzysztofa Ferenca. Uparcie dąży do obalenia i w końcu mu się to udaje! „Fericze” skręca się do żółwia, kontroluje go z boku Karwat zasypując kolejnymi ciosami. Dobrze broni się Ferenc, ale inkasuje kolejne młotki w okolice ucha. Konrad nie przestaje zasypywać rywala ciosami, aż sędzia kończy rundę.

RUNDA 3

Ferenc szybko startuje z sierpem, ale obrywa kopnięciem. Dobrze broni się Karwat, który nie musi ryzykować w tej walce. Low kick „Wujaszka Fericze”, ładny prawy sierp na gardę Konrada. Ten jednak wraca do swojego gameplanu, obala i kontroluje Krzysztofa Ferenca. Do końca rundy nie stracił kontroli i powinien zgarnąć wygraną przez decyzję.

Wynik walki: Konrad Karwat wygrał przez jednogłośną decyzję!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.