KSW

Adamek cały czas w formie! Jest nagranie z przygotowań do walki legend [WIDEO]

Do sieci trafiło krótkie nagranie z treningu Tomasza Adamka. Były mistrz świata przed nadchodzącą walką pokazuje, że cały czas jest szybki.

„Góral” powraca do akcji po ponad 5-letniej przerwie i w lutym stoczy pojedynek dla organizacji KSW. Nie będzie to jednak starcie MMA, tylko walka bokserska z Mamedem Khalidovem, która odbędzie się na dystansie sześciu rund.

Dla Adamka będzie to 60 zawodowy pojedynek. Dotychczas wygrał 52 razy, w tym 31 przez nokaut i zdobył tytuły mistrza świata IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz pas WBC w wadze półciężkiej. Pod względem doświadczenia ma gigantyczną przewagę, gdyż Mamed będzie dopiero debiutował w boksie.

Wielu kibiców obawia się jednak o formę „Górala”. Jego ostatnia walka zakończyła się nokautem, po którym długi czas był nieaktywny. Pięściarz zapewnia jednak, że cały czas był w treningu, a teraz do sieci trafił krótki urywek z jego pracy na tarczach.

Były mistrz świata przyleciał z USA do Świeradowa-Zdrój, gdzie odbędzie cały obóz przygotowawczy:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.