FAME MMA

Ogromne gaże Natana Marconia! Ujawnił zarobki za ostatnie walki

Natan Marcoń zdradził, ile zarobił dzięki swojej działalności w social mediach i pojedynkom w organizacjach freak fightowych.

Kontrowersyjny 21-latek bardzo spokojnie rozpoczął swoją przygodę ze sportami walki. Na konferencjach za bardzo się nie wyróżniał, jednak z czasem nabierał pewności siebie. Rozkręcił się tak bardzo, że zdaniem większości kibiców przekroczył już wszelkie granice.

Zaczął atakować najpopularniejszych freak fighterów, opowiadać, że zawalczy w UFC czy obrażać rywali. Sprawiło to, że stoczył kilka głośnych pojedynków, w tym przede wszystkim starcie z Adrianem Polańskim i Denisem Załęckim. Niedawno zawalczył również na Prime 7, a podczas FAME 20 zmierzy się z Piotrem Szeligą.

Natan przy okazji ostatniego programu Aferki poruszył temat pieniędzy. Zdradził, ile zarobił od czasu wejścia do świata freak fightów:

Ja mam dużo zainwestowane w mieszkania, wiesz? Niech ludzie ocenią czy to jest sporo, czy nie. Teraz mam 21 lat, a zacząłem kasę zarabiać, załóżmy, 2,5 roku temu, nie? Można powiedzieć, że ogólnie zarobiłem cztery, trzy i pół miliona złotych przez całą karierę. Tylko ludzie nie wiedzą, że mam inne biznesy i nie tylko przez internet. Ogólnie zarobiłem 3,5 mln zł, ale przez internet ok. 1,5 mln zł, jeżeli o to chodzi.

Następnie ujawnił ile łącznie zarobił za ostatnie trzy pojedynki – Milion przez ostatnie półtora miesiąca około właśnie na tych waleczkach, nie? Co teraz miałem tak dużo.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.