KSW

Parnasse odpowiedział na wyzwanie Gamrota! Co z walką na XTB KSW Epic?

Salahdine Parnasse odpowiedział Mateuszowi Gamrotowi. Niestety nie chce walczyć na zasadach Polaka i zaproponował inną formułę.

Dwóch utalentowanych zawodników próbowano zestawić jeszcze w organizacji KSW po tym, jak „Gamer” zdobył tytuł kategorii piórkowej. Polak nie zamierzał jednak więcej schodzić do tak niskiej wagi i zaproponował catchweight 69 kg.

Absolutnie nie zgodził się na to Francuz, który oświadczył, że w grę wchodzi jedynie 65,8 kg i do starcia nigdy nie doszło. Co ciekawe, dzisiaj Parnasse ma na swoim koncie nie tylko pojedynek w kategorii lekkiej, ale nawet półśredniej.

Kolejna próba doprowadzenia do walki pojawiła się przy okazji gali XTB KSW Epic, podczas której zobaczymy starcia w różnych formułach. Zarówno szef organizacji, jak i sam Mateusz Gamrot są otwarci na pojedynek, ale na zasadach grapplingu:

– Nie wiem, musiałbym zapytać. Widziałem nawet urywek, ktoś mi tam podesłał, jak Martin mówił, że miałbym tam zawalczyć właśnie. Nigdy nie przyszła do mnie propozycja, ale jak już to zauważyłem i UFC by pozwoliło, to jest jeden gość, z którym mógłbym zawalczyć, Parnasse. Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko – przyznał Gamrot w rozmowie z InTheCagePL.

Sprawdź!  Pudzianowski zaskoczy wysokim kopnięciem w walce z Jurasem? "Nie jest tak źle, jak na 44 lata..." [WIDEO]

Na odpowiedź nie trzeba było dużo czekać. Słowa Gamrota szybko trafiły do Francuza, który zareagował poprzez swoje social media. Nie chce on walczyć w grapplingu i zaproponował K-1 lub boks. Wiadomo jednak, że na taki pojedynek Polak nie dostanie zgody od UFC:

– Gamrot, pokaż, że jesteś prawdziwym wojownikiem i zawalczmy w boksie albo K-1 na gali KSW Epic. Jestem gotowy, zróbmy to.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.