Clout MMA

Marcin Najman dużym underdogiem! Ogromna zmiana kursów na walkę z Jackiem Murańskim

Niespodziewanie doszło do ogromnej zmiany kursów przed galą Clout MMA 4. Marcin Najman, który był sporym faworytem, teraz jest underdogiem.

9 marca odbędzie się kolejny freakowy event, podczas którego do klatki powróci „El Testosteron”. W końcu będzie mógł wyjaśnić głośny konflikt z Jackiem Murańskim, który trwa już bardzo długo. Freak fighterów próbowano zestawiać ze sobą kilkukrotnie, ale do walki jeszcze nie doszło.

Formuła będzie brutalna, gdyż są to zasady tak zwanego „brudnego boksu”, o którym cały czas mówi „Muran”. Panowie będą mogli korzystać z łokci, backfistów, a nawet uderzeń głową. Możemy być jednak pewni, że nie zobaczymy niczego specjalnego i będzie to zwykłe starcie bokserskie. Nie raz już bowiem walki odbywały się w podobnych formułach i nigdy dodatkowe zasady nie zostały wykorzystane.

Kursy na walkę Najman vs Murański

Całą galę Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

Sprawdź!  Murański wyzwał Wielkiego Bu! Szybka odpowiedź freak fightera

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto graczka.

Początkowe kursy wynosiły 1.35 na zwycięstwo Marcina Najmana i 2.70 na wygraną Jacka Murańskiego. Sytuacja jednak całkowicie się odwróciła i na ten moment ogromnym underdogiem nie jest „Muran”, tylko „El Testosteron”.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo Marcina Najmana2.06Fortuna
Zwycięstwo Jacka Murańskiego1.60Fortuna

Obstaw galę Clout MMA 4 bez ryzyka!

Kursy na galę Clout MMA 4 są naprawdę ciekawe i warto skorzystać z promocji dla nowych użytkowników. Przypominamy, że aż trzy pierwsze zakłady możesz obstawić bez ryzyka, a zasady są bardzo proste. Wystarczy założyć nowe konto z poniższego linku i postawić kupon za maksymalną stawkę 100 złotych. Jeśli okaże się przegrany, pieniądze wrócą na twoje konto.

Zarejestruj się i odbierz TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA do 100 złotych

Co najważniejsze, nie musi być to kupon SOLO. Oznacza to, że możesz podbić kurs, stawiając nie tylko na Marcina Najmana, ale także np. Daniel Omielańczuka, który jest faworytem w bokserskim pojedynku ze znacznie mniej doświadczonym Kamilem Mindą.

Sprawdź!  Zaskakujący faworyt? Znamy kursy na walkę Jóźwiak vs. Najman!

Przy takim kuponie za 100 złotych możesz wygrać 302 PLN. W przypadku trafienia typów, zgarniasz całą kwotę, a jeśli przegrasz, stawka wróci na konto gracza – Obstaw Clout MMA 4 bez ryzyka

Jak kibice typują walkę na Clout MMA 4?

W aplikacji bukmachera Fortuna możemy zobaczyć, jak gracze obstawiają hitowy freak fight. Mimo że Najman to bardziej doświadczony freak fighter, młodszy i trenuje dłużej, to faworytem nie tylko bukmacherów, ale również kibiców jest Murański.

Ze wszystkich osób, które obstawiły pojedynek, aż 80,1 procent na swoich kuponach umieściło zwycięstwo „Murana”. Duża część zapewne skorzystała z tego, że początkowo kurs na jego wygraną był znacznie wyższy.

Jest to świetna okazja dla osób, które typują zwycięstwo Najmana. Kurs jest bardzo atrakcyjny i przypominamy, że każdy nowy użytkowników może obstawić galę bez ryzyka! Wystarczy zarejestrować się – TUTAJ – i odebrać bonusy od Fortuny.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.