Boks

Ogromna wypłata dla Jake’a Paula i Tyrona Woodley’a! Wiemy, ile zarobili za walkę w Cleveland

W miniony weekend w Cleveland miałą miejsce gala Showtime, na której doszło do głośnego pojedynku Jake’a Paula z byłym mistrzem UFC Tyronem Woodley’em.

Celebryta stoczył już 4 pojedynek i po raz kolejny zwyciężył. Ma na swoim koncie trzy wygrane przez nokaut i jedną przez decyzję. W kwietniu Paul zmierzył się z Benem Askrenem, a pojedynek był wielkim hitem. Celebryta zaskoczył i już w minutę i 10 sekund znokautował byłego zawodnika UFC.

Tym razem zmierzył się z byłym mistrzem największej organizacji na świecie. Woodley, który ma na swoim koncie 19 zwycięstw 7 porażek i jeden remis ostatnio jest w słabej formie. Przegrał 4 starcia z rzędu w formule MMA oraz pojedynek bokserski z celebrytą.

Co ciekawe, Woodley, aby stoczyć rewanżowy pojedynek z Paulem, zgodził się na jego szalone warunki. Fighter oświadczył, że zrobi sobie tatuaż „I love Jake Paul”, aby celebryta po raz kolejny wyszedł z nim do ringu. Byłemu mistrzowi UFC zapewne bardziej niż na zwycięstwie, zależy na pieniądzach, jakie może zarobić. Za ostatnie starcie dostał ogromną wypłatę.

Komisja Sportowa z Ohio podała oficjalne zarobki zawodników, którzy uczestniczyli w gali. Co istotne, są to podstawowe kwoty, o których mowa w umowach. Nie zawierają one procentu ze sprzedaży PPV i biletów.

Sprawdź!  Mike Tyson o narkotyku, który odmienił jego całe życie: "To piękne lekarstwo, ale ludzie nie patrzą na to w ten sposób"

Jake Paul = $2,000,000 pok. Tyron Woodley = $2,000,000
Amanda Serrano = $75,000, pok. Yamileth Mercado = $45,000
Daniel Dubois = $100,000 pok. Joe Cusumano = $111,000
Montana Love = $60,000 pok. Ivan Baranchyk = $60,000
Tommy Fury = $15,000 pok. Anthony Taylor = $40,000
Charles Conwell = $80,000 pok. Juan Carlos Rubio = $20,000

Źródło: cbssports.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *