PRIME SHOW MMA

Oglądaj Prime Show MMA 2 ZA DARMO! Otwarcie gali i darmowe dwie pierwsze walki. Gdzie oglądać Prime Show MMA 2 na żywo i za darmo?

Już dziś o 19:45 rusza hitowa gala Prime Show MMA 2: Kosmos! W trakcie wydarzenia zobaczymy takie pojedynki, jak „Bombardier” vs. „Stifler”, Adam Soroko vs. Paweł Tyburski, czy wreszcie walkę wieczoru: Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski. Łącznie w karcie walk znalazło się aż 12 pojedynków. Darmową transmisję z otwarcia Prime Show MMA 2 i dwie pierwsze walki obejrzycie poniżej. Prime Show MMA 2 za darmo.

Prime MMA 2 PPV – kiedy i gdzie oglądać? Cena, za ile Pay-Per View Prime MMA 2. Gdzie kupić Prime MMA 2 PPV?

Transmisja Prime Show MMA 2 za darmo

W karcie walk Prime Show MMA 2 znalazło się aż dwanaście pojedynków. Kibiców najbardziej elektryzuje starcie „Bombardier” vs. „Stifler”. Między zawodnikami jest blisko 60 kilogramów różnicy, ale była gwiazda „Warsaw Shore” zdaje się nic sobie z tego nie robić!

Main eventem gali Prime Show MMA 2 będzie zestawienie Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski. To typowo sportowy pojedynek z udziałem byłych gwiazd największej polskiej federacji KSW. Innym byłym reprezentantem tej organizacji jest Marcin Wrzosek. Popularny „Polish Zombie” również nie będzie miał łatwego zadania – stanie naprzeciwko ogromnego Piotra Kałuskiego, a ich walka odbędzie się na zasadach K-1 w dużych rękawicach.

Sprawdź!  Parke jednak nie kończy z freakami? Pyta kibiców o kolejną walkę i atakuje Szeligę: "Duża dz**ka dostaje lanie"

Przed nimi na Prime Show MMA 2 zobaczymy między innymi pojedynek znanego z walk na gołe pięści Adama Soroko. Zawodnik jest skazywany na porażkę, a jego przeciwnikiem będzie niepokonany w federacji Paweł „Tybori” Tyburski. Soroko uważa, że jego przeciwnika może stracić zbyt wysokie mniemanie o sobie!

-> Prime Show MMA 2 obstawisz tylko w Fortunie!

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w Fortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Obstaw Prime Show MMA 2 BEZ RYZYKA!

Oglądaj Prime Show MMA ZA DARMO. Transmisja z otwarcia gali i dwie darmowe walki

Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Od godziny 19:45 przygotowano studio przed Prime Show MMA 2. Oprócz tego na kibiców czekają dwie darmowe walki. Całą galę obejrzycie po wykupieniu Pay-Per- View TUTAJ.

Sprawdź!  Maciej Jewtuszko: "Nie jestem Kasjuszem. Parke zmieni plany po porażce ze mną"

Cena PPV Prime MMA 2 zaczyna się już od 29,99 zł. Tradycyjnie kibice mają do wyboru dwie opcje z różnymi dodatkami! Ostateczny koszt Prime Show MMA 2 PPV zależy od wybranej opcji zapłaty. Aby uniknąć prowizji należy wybrać płatność kodem Blik lub ePrzelewem.

Karta walk Prime Show MMA 2

Walka wieczoru:

 • Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski

Pozostałe walki:

 • Serigne „Bombardier” Ousmane Dia vs. Damian „Stifler” Zduńczyk
 • Dominika Rybak vs. Klaudia Kapuśniak – walka na zasadach K-1 w małych rękawicach
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr Kałuski – walka na zasadach K-1 w dużych rękawicach
 • Adam Soroko vs. Paweł „Tybori” Tyburski – walka na zasadach K-1 w małych rękawicach
 • Jan Patecki vs. Michał „Bagietka” Gorzelańczyk
 • Jaś Kapela vs. Konrad „Skolim” Skolimowski
 • Maciej Rataj vs. Mikołaj „Vandal” Rdzanek – walka na zasadach K-1 w małych rękawicach
 • Jakub „HeCmAn” Rygiel vs. Dawid „Ambro” Ambroziak
 • Mateusz „Millu” Mil vs. Mikołaj Jędruszczak
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Marcin „Mielonidas” Makowski
 • Szymon „Goryl” Pilanc vs. Kacper „Kajmano” Kabara – boks w małych rękawicach

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.