PRIME SHOW MMA

Adam Soroko ostro o ego Pawła Tyburskiego: „Jeżeli ktoś ma o sobie większe mniemanie…”

Już dziś wieczorem w sobotę 9 lipca odbędzie się gala Prime Show MMA 2: Kosmos. Podczas wydarzenia zadebiutuje znany z walk na gołe pięści Adam Soroko, który spotka się w klatce z mocno faworyzowanym Pawłem Tyburskim.

Już o 19:45 w Gdyni Arena startuje Prime Show MMA 2. Na gali nie brak freak fightowych zestawień, jak pojedynek na zasadach K-1 w dużych rękawicach ważącego ponad 144 kilogramy Piotra Kałuskiego i o wiele lżejszego (82,2 kg), znanego z KSW, czy UFC Marcina Wrzoska. Podobną różnicę w masie fighterów zobaczymy także w co-main evencie, gdzie potężny „Bombardier” (149,6 kg) spotka się z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem (89,9 kg.

Inną głośną walką będzie pojedynek Adama Soroko z Pawłem Tyburskim. Podczas „Dnia z zawodnikiem” jeden z trenerów zawodnika znanego z walk na gołe pięści stwierdził, że „Tybori” potrafi jedynie kopać i jadą mu rozje***ać ryj. Te słowa nie spodobały się byłemu uczestnikowi Love Island.

Ma pecha, bo będzie musiał odpowiedzieć za słowa gościa, który nie powinien trenować Adama – powiedział Tyburski na ceremonii ważenia.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański prezentuje umiejętności bokserskie przed walką z "Don Kasjo". Jest nagranie ze sparingu!

Adam Soroko o „Tyborim”

W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim Adam Sorko nie potrafił ukryć irytacji na słowa przeciwnika.

Morda gada, morda odpowiada, wiesz o co chodzi. Jeżeli ktoś ma o sobie większe mniemanie, niż ktoś mówi, to tak się dzieje. Niech se gada, jutro walka to trzeba zrobić show.

Znany z występu w turnieju walk na gołe pięści The War 3 Soroko dopytany o Tyburskiego stwierdził, że podejście, a w efekcie wypowiedź „Tyboriego” jest efektem zbyt wielkiego ego. To jednak miecz obosieczny i różnie może się to skończyć dla byłego uczestnika Love Island.

Po tym co mówi… To tak. Dobre jest w tym to, że dojdzie do tego, do czego chce. Ale złe jest… im wyżej, k***wa, mierzysz, tym z wysokości większej spadasz, nie?

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Hasbulla chce zawalczyć w Prime Show MMA? "Don Kasjo" zabrał głos! "Tylko z kim go zestawić?"

-> Obstaw Prime MMA 2 BEZ RYZYKA!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.