Clout MMA

OFICJALNIE! Ferrari vs Załęcki na Clout MMA 5! Znamy zasady walki

Organizacja Clout MMA potwierdziła właśnie pojedynek, którym od kilku dni żyje środowisko freak fightowe!

Denis Załęcki powróci do klatki CLOUTMMA już 8 czerwca w katowickim Spodku. „Bad Boy” zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem w formule MMA na dystansie 3 rund po 3 minuty. Bilety na CLOUTMMA 5 dostępne są na eBilet.pl.

Denis „Bad Boy” Załęcki wystąpi na galach CLOUTMMA po raz trzeci. Po pojedynkach z byłym zawodnikiem KSW i UFC Danielem Omielańczukiem i Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem, przywita w naszej organizacji nowego zawodnika – Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

„Władcę Piekieł” po powrocie z Wielkiej Brytanii czekać będzie kolejne duże wyzwanie. Pikanterii pojedynkowi dodaje fakt, że Panowie nie darzą się sympatią, a w ostatnich tygodniach ich konflikt mocno eskalował. A to tylko zapowiedź, co zobaczymy już 8 czerwca w katowickim Spodku na CLOUTMMA 5.

Denis „Bad Boy” Załęcki i Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzą się w formule MMA, 3×3 minuty. Bilety na galę dostępne są w serwisie eBilet.pl.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.