Clout MMA

Duży faworyt w walce Załęcki vs Ferrari! Znamy kursy bukmacherskie

Kursy na głośny pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim i Amadeuszem Roślikiem nie powinny być dla kibiców freak fightów zaskoczeniem. Fortuna jako jedyna ma w swojej ofercie walki Clout MMA, których nie obstawić u żadnego innego bukmachera.

O starciu mówi się już od kilku dni, kiedy to „Ferrari” poprzez social media zaczął atakować zawodnika z Torunia. Jest on bardzo pewny siebie i nie szczędzi ostrych słów pod adresem Załęckiego. Kibice jednak są przekonani, że Denis z łatwością pokona gwiazdę freak fightów.

Kursy bukmacherskie „Ferrari” vs Załęcki

„Bad Boy” dotychczas wygrał tylko 1 z 5 pojedynków i ma za sobą bardzo słaby okres. Ostatnim razem poniósł upokarzającą porażkę z „Wielkim Bu”, ale mimo to jest ogromnym faworytem w oczach fanów. Denis przede wszystkim ma gigantyczną przewagę warunków fizycznych i uderza bardzo mocno.

Podczas Clout MMA 3 wniósł do klatki aż 110,8 kg, natomiast jego rywal Na FAME 20 ważył 83,9 kg. Waga i siła są zdecydowanie po stronie Załęckiego, który także trenuje znacznie dłużej, oraz mierzył się z trudniejszymi rywalami, w tym m.in. Mateuszem Kubiszynem, Arturem Szpilką czy „Wielkim Bu”.

Sprawdź!  Wielki Bu nie czuje emocji przed Clout MMA 4. Upomina się o duże wyzwanie [WIDEO]

Bukmacher podobnie jak kibice stawia Denisa w roli faworyta. Wszystkie pojedynki Clout MMA obstawisz na efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik2.25Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.50Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.