PRIME SHOW MMA

(WIDEO) Prezes Prime MMA niezadowolony z komentarza Marcina Wrzoska. „To było bardzo nieprofesjonalne, byłem zdziwiony…”

Tomasz Bezrąk został poproszony o komentarz na temat Marcina Wrzoska. Czy „Polish Zombie” pojawi się jeszcze w Prime Show MMA?

Półfinalista programu The Ultimate Fighter Marcin Wrzosek przed w listopadzie 2021 roku zadebiutował w świecie freak fightów i trzeba przyznać, że znakomicie się w nich odnalazł. Kolejny pojedynek zaliczy już niebawem na Fame MMA 17, gdzie w K-1 spotka się z Piotrem Szeligą.

„Polish Zombie” ma też dwa występy na Prime Show MMA. Raz pojawił się jako zawodnik, wygrywając przez TKO z o wiele cięższym Piotrem Kałuskim. Ponownie na Prime MMA 3 zasiadł przy stoliku komentatorskim, gdzie wielokrotnie wbijał szpilkę w swojego pierwszego freakowego oponenta, włodarza organizacji „Don Kasjo”.

„To było nieprofesjonalne”

Tomasz Bezrąk w najnowszym wywiadzie, którego udzielił Fansportu TV stwierdził, że póki co nie wystosowywali żadnej propozycji kolejnego pojedynku Marcinowi Wrzoskowi. Wracając jednak do gali, na której „Polish Zombie” udzielał komentarza przyznał, że były zawodnik KSW faktycznie zdecydowanie przesadził.

Propozycji od nas na razie nie ma. Kontrakt… Nie pamiętam, naprawdę, także nie chcę mówić, że Marcin jest naszym zawodnikiem. Ale powiem szczerze, no Marcin komentował to bardzo nieprofesjonalnie. Naprawdę byłem zdziwiony. Można tam wbić szpilkę i tak dalej, ale… Nie w takim momencie, absolutnie.

Także to nie było fajne z Marcina strony, rozmawiałem nawet z nim ostatnio, ale… No cóż mam powiedzieć? No nie było to fajne, „Kasjo” ma jak najbardziej słuszne obiekcje tutaj. Ja też jako prezes mogę powiedzieć, że Marcin nie fajnie się zachował.

W dalszej części rozmowy prezes Prime Show MMA skomentował też wypowiedź Wrzoska na temat debiutu Mateusza Rębeckiego w UFC. „Polish Zombie” prostował później swoje słowa, które zostały jego zdaniem opacznie zrozumiane.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek o starciu z Don Kasjo: "Chciałbym w małych rękawicach, ale on się boi. Jest dla mnie przepustką do rewanżu z Normanem lub Borysem"

Wrzosek znowu się nie popisał ze swoim komentarzem… Widziałem dzisiaj, że już przepraszał, że „to nie tak wybrzmiało”… Marcin, mniej Twittera.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.