FAME MMA

Pudzianowski we freak fightach? Federacja FAME rozwiewa wszelki wątpliwości!

Mariusz Pudzianowski zawalczy w FAME MMA? Rzecznik freakowej federacji zabrał głos w sprawie ostatnich doniesień na temat byłego strongmana.

W ostatnim czasie do mediów trafiły niepotwierdzone informacje na temat legendy polskiego MMA, wszystko za sprawą występu Tomasza Adamka na gali XTB KSW: Epic. Były pięściarz w main evencie wydarzenia zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

Wcześniej jednak podpisał on kontrakt z FAME i pojawiły się doniesienia, że federacja postanowiła go wypożyczyć w zamian za innego zawodnika, a konkretnie Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz świata dostał możliwość zawalczenia w KSW, a „Dominator” miałby wejść do klatki freakowej organizacji.

Dodatkowo niedawno sam „Pudzian” przyznał, że nie ma nic przeciwko freak fightom, o ile są zachowane pewne granice. Zapowiedział też, iż rozpoczyna przygotowania do kolejnego starcia, co sprawiło, że kibice spodziewają się jego występu na FAME 20.

Wszelkie wątpliwości rozwiał jednak rzecznik federacji. Michał Jurczyga został poproszony o komentarz dla portalu Super Express i zapewnił, że aktualnie włodarze nie prowadzą negocjacji z Pudzianowskim:

Sprawdź!  Szef KSW zabrał głos! Wiemy co z walką Pudzianowski vs Mamed: "Po ciężkim tygodniu treningów Mariusz pozwolił sobie na dość wyszukany żart"

– Na ten moment władze federacji nie prowadzą żadnych rozmów z Mariuszem Pudzianowskim na temat ewentualnej współpracy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.