FAME MMA

Nowowiejski odpowiada zawodnikom Oknińskiego! Stawia warunki: „Mogę dać wam walkę, ale pokażcie, że macie honor i odejdźcie od niego”

Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka” nie daje o sobie zapomnieć i odpowiada na ostatni wywiad trenera Mirosława Oknińskiego.

Do niedawno niewiele osób wiedziało, kim jest wspomniany „Apteka”. Zrobiło się o nim głośno za sprawą ataku na Amadeusza „Ferrariego” Roślika i jego kolegów, do którego doszło w Tajlandii. Nowowiejski sam opublikował nagranie z tego zdarzenia, które obiegło Internet.

Zapewne liczył na inny odbiór ze strony Internautów. Został bardzo mocno skrytykowany za swoją postawę przez fanów freak fightów, a także trenera Amadeusza.

Nowowiejski odpowiada zawodnikom Oknińskiego

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Okniński w mocnych słowach podsumował całą sprawę i wyjaśnił, że zamiast Amadeusza może wystawić do walki z „Apteką” takich zawodników jak Michał Pasternak czy Kamil Minda.

Okniński stwierdził również, że rozmawiał z trenerem Nowowiejskiego i ten uważa, iz za wcześnie na starcie z tak wymagającymi rywalami.

Teraz głos zabrał sam „Apteka”, który w serwisie YouTube opublikował kilkunastominutowe nagranie. Odniósł się w nim do wspomnianego wcześniej wywiadu i oświadczył, że może zawalczyć z zawodnikami trenującymi w Akademii Sportów Walki Wilanów, ale pod jednym absurdalnym warunkiem:

Sprawdź!  Okniński wspomina konfrontację z szefem gangu obcinaczy palców! "Przyszedł po haracz. Dostał liścia i kopa w du*ę. Ja się gangsterów nie boję!"

– Nie ma problemu, mogę dać wam walkę, możemy się bić, możecie wybrać formułę, ilość rund, wszystko, nie ma problemu. Jedno tylko ale, żeby nie dać się pompować Oknińskiemu, więc pokażcie, że macie honor, że macie jaja.

Odejdźcie od niego na rok, trenujcie gdzieś indziej, za rok mogę dać wam walkę, gdzie chcecie, nie ma problemu. Nie musimy bić się za duże pieniądze, możemy bić się za małe.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.