FAME MMA

Boxdel wyciągnie brudy na rywala! „Naprawdę Pawełka nienawidzę. Wszystkiego się dowiecie”

Na początku przyszłego miesiąca odbędzie się pierwsza w tym roku gala freak fightowa: Fame MMA 17. 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie zobaczymy między innymi starcia Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka z Michałem „Boxdelem” Baronem.

Pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, który tworzy organizację Prime Show MMA oraz FEN, a „Boxdelem” jest bardzo dużo złej krwi. Od wielu miesięcy atakowali siebie nawzajem w komentarzach, wywiadach, czy też specjalnych nagraniach, które włodarz FAME kierował do rywala.

Jóźwiak w końcu odpowiedział w ostrych słowach Michałowi Baronowi. Miało to miejsce na ostatniej gali WOTORE, gdzie prezes FEN szybko pokonał Marcina Najmana i rzucił oficjalne wyzwanie włodarzowi Fame MMA. Do tego starcia dojdzie 3 lutego na Fame MMA 17, a dodatkowego smaczku dodaje to, że panowie spotkają sie w klatce rzymskiej.

„Boxdel” zapowiada wyciągnięcie informacji na Jóźwiaka!

Michał Baron wrócił już na YouTube po tym, jak zrobił sobie przerwę ze względów zdrowotnych. „Boxdel” na swoim kanale odpowiedział na szereg pytań, które najczęściej były do niego kierowane. Nie mogło oczywiście zabraknąć tematu najbliższego pojedynku.

Sprawdź!  Boxdel chętny na walkę z Najmanem, ale nie da mu zarobić! "Mogę nawet jutro jechać do Częstochowy" (VIDEO)

Włodarz Fame MMA przyznał, że na konferencji puściły mu wszelkie nerwy i hamulce. Nie ma jednak zamiaru przepraszać, ze względu na szczerą niechęć do Pawła Jóźwiaka. Zapowiedział jednak, że na kolejnych programach z udziałem ich obojga nie usłyszymy aż tylu przekleństw. Fani dowiedzą się za to nowych informacji na temat prezesa FEN.

Wziąłem tę walkę dlatego, że naprawdę Pawełka nienawidzę. Nigdy do nikogo nie czułem takiej niechęci i stąd też moje nerwy na konfie. Naprawdę, nie potrafiłem się powstrzymać. Jestem sam świadomy tego, że odj*bałem patolkę, ale przez kilka miesięcy kumulowała się we mnie złość i przy stole FAME’u, niczym granat, z którego wyciągnięto zawleczkę, wyp***doliło. Tak wiem że, poleciała za duża patola. Czasu nie cofnę, ale w tym jednym przypadku nie zamierzam i nie – nie żałuję.

Należało się mu, należy się mu nadal. Ja też jestem osobą, która wielokrotnie przepraszała i tak, jak powiedziałem: skończyło się to, ja już nie przepraszam. Teraz w każdym razie jestem już spokojniejszy. Są programy live, jest druga konferencja, wszystkiego się o panie „Prezesie FEN” dowiecie. Teraz już na pewno będzie troszeczkę spokojniej, bo postaram się po prostu kontrolować te wyzwiska. Nie lecieć 100 ku*ew na minut tylko, na przykład 90. W każdym razie na pewno będzie więcej merytoryki. Jest to podwójna korzyść.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Wyniki Fame MMA 17 na żywo. Kto wygrał? Relacja LIVE

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.