MMA

Nowe informacje w sprawie śmierci Dawida Ozdoby! „Trwa śledztwo. Ciało znaleziono w…”

W poniedziałkowy wieczór światem MMA wstrząsnęła informacja o nagłej śmierci Dawida Ozdoby. Weteran organizacji MMA Attack i FAME MMA odszedł niespodziewanie w wieku 45 lat. „Super Express” dotarł do nowych informacji, które mogą rzucać nowe światło na tę sprawę.

Dawid Ozdoba od kilku lat zmagał się z depresją i innymi problemami mentalnymi. Po porażce z Markiem „AdBusterem” Hoffmanem na gali FAME 2, jego stan zdrowia wyraźnie się pogorszył.

Surfer” podjął leczenie i wydawało się, że przyniesie ono pożądane efekty. W lutym 2022 pojawił się nawet na konferencji przed premierowy wydarzeniem PRIME i zdradził, że powoli dochodzi on do zdrowia. Niestety, finał w tym wypadku nie miał happy endu.

Ciało Dawida Ozdoby znaleziono w parku

Według informacji „Super Expressu”, Dawid Ozdoba został znaleziony martwy w warszawskim parku Picassa na Białołęce. Jest to niewielki obszar zielony znajdujący się w na północnym skraju stolicy tuż przy Wiśle.

Na ten moment nie wskazano okoliczności jego śmierci. Jak podaje dziennik, służby prowadzą aktualnie śledztwo w tej sprawie. Ciało denata zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni przyczynę zgonu „Surfera” .

Sprawdź!  Mateusz Gamrot: "Zarobiłem dwa, trzy razy więcej niż w KSW"

We wtorek Dawida Ozdobę pożegnał m.in. Mariusz Pudzianowski i organizacja FAME MMA. Póki co nieznana jest data oraz miejsce pogrzebu. Zostanie to zapewne ustalone po zakończeniu czynności procesowych i wydaniu ciała rodzinie zmarłego.

Surfer” od wielu miesięcy podkreślał, że czuje się zniszczony przez hejt, który dotknął go po walce z „AdBusterem” . Wiadra pomyj, które wylewały się na jego głowę spowodowały, że ciężka choroba postępowała, a leczenie nie zawsze przynosiło oczekiwane rezultaty.

Źródło: Super Express

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.