High League

Nowa gwiazda High League Denis Labryga trenuje razem z Mariuszem Pudzianowskim: „Młody! Ja jestem trochę większy. Musisz jeszcze potrenować”

Mariusz Pudzianowski wrócił do klubu WCA oraz swojego trenera Arbiego Shamaeva. Tym razem kibice mogą być pewni, że będzie świetnie przygotowany do walki.

Po głośnym zawieszeniu współpracy przed KSW 77 i starciem „Pudziana” z Mamedem Khalidovem wiele mówiło się o tym, że były strongman nie będzie w tak dobrej formie, jak gdyby nadal trenował w Warszawskim Centrum Atletyki. W klatce nie zaprezentował się najlepiej i przegrał w nieco ponad dwie minuty.

Między innymi jego przygotowania skomentował były mistrz UFC Jan Błachowicz:

– To po prostu wyglądało, jakby się zamknął w piwnicy. Z tego, co widziałem, bo nie wiem, jaka jest prawda. Z tego, co widziałem na jego social mediach, to zamknął się. Z całym szacunkiem dla Maria za to, co osiągnął, żeby mnie źle nie odebrać, ale po prostu odpuścił. Nie było woli przetrwania.

Pudzianowski wrócił do WCA

Teraz jednak Pudzianowski powrócił na matę WCA i nie ma wątpliwości, że trenerzy świetnie przygotują go do pojedynku z Arturem Szpilką. Co ciekawe Shamaev zdradził, że umówił się z Mariuszem, iż ten będzie częściej pojawiać się w klubie.

Sprawdź!  (VIDEO) Ewa Brodnicka oskarżona o stosowanie dopingu: "Jesteś sportowcem, który całą karierę gra nie fair-play"

Były strongman dotrzymuje słowa i regularnie publikuje na swoich social mediach nagrania z treningów. W sieci pojawiły się publikacje nie tylko z trenerem, ale również zawodnikami w tym Janem Błachowiczem, a także nową freakową gwiazdą federacji High League.

Na Instastory Pudzianowskiego możemy zobaczyć Denisa Labrygę, który po treningu przekazał – Porobione i człowiek od razu się lepiej czuje.

W tle możemy usłyszeć zbliżającego się Mariusza, który dodał – Młody! Ja jestem większy trochę. Musi jeszcze potrenować.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.