KSW

Gala na Narodowym bez nowych gwiazd! „Stawiamy na sprawdzone marki. Kibice chcą oglądać Pudzianowskiego, Mameda i Szpilkę”

Dyrektor Sportowy KSW Wojsław Rysiewski pojawił się w programie Oktagon Live, gdzie między innymi omówił czerwcową galę Colosseum II.

Największa polska federacja MMA powraca na Stadion Narodowy, na którym Artur Szpilka zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim, Marian Ziółkowski będzie bronił pasa z Salahdinem Parnassem, a w main evencie dojdzie do trylogii Mamed Khalidov vs Scott Askham.

Gala na Narodowym bez nowych gwiazd?

Wielu kibiców jest bardzo rozczarowanych walką wieczoru. Fani liczyli na naprawdę głośne i przede wszystkim nowe nazwiska, gdyż mówiło się m.in. o weteranie UFC Lyoto Machidzie. Niestety negocjacje nie potoczyły się po myśli KSW i ostatecznie padło na Brytyjczyka, który już raz pokonał Mameda.

Od dłuższego czasu głośno jest również o rozmowach federacji z Alistairem Overeemem. Wygląda jednak na to, że KSW nie zależy aż tak bardzo na pozyskaniu legendarnego fightera. Wojsław Rysiewski przyznał, że największe zainteresowanie mają wzbudzać dobrze znani polskim kibicom zawodnicy jak Pudzianowski, Khalidov czy Szpilka.

O ile nie uda się podpisać kontraktu z Overeemem, zapewne nie doczekamy się wielkich zagranicznych nazwisk na Narodowym, gdyż najgłośniejsze starcia zostały już ogłoszone. Nadal jednak nie znamy jeszcze rywali Arkadiusza Wrzoska oraz Radosława Paczuskiego, a także nie wiadomo, kto zawalczy w pozostałych pojedynkach, które wypełnią fight card.

Sprawdź!  Martin Lewandowski o przyszłości Soldicia: "UFC przyśpieszyło rozmowy, ale decyzja..."

– Pierwsza gala pokazała, czym zainteresowana jest publiczność, która przychodzi na event. Patrząc po tym, jak wygląda teraz sprzedaż, wygląda to bardzo podobnie. Kibice chcą oglądać Mariusza Pudzianowskiego, Mameda Khalidova i Artur Szpilkę, największe gwiazdy KSW, które znają. Niezależnie od tego, czy Alistair Overeem zawalczy, czy nie, nie uważam, żeby w jakikolwiek sposób wpłynął na sprzedaż biletów.

W dalszej części wywiadu Rysiewski zapytany o nowe nazwiska na Narodowym, odpowiedział – Stawiamy na sprawdzone marki.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.