PRIME SHOW MMA

Norman Parke zawalczy na Prime Show MMA 4! Znamy jego rywala! „Chyba wszyscy na to czekali”

Norman Parke powraca do klatki na gali Prime Show MMA 4! Freakowa federacja właśnie ogłosiła jego rywala, który stoczy pierwszy pojedynek od 7 lat.

„Stormin”, który jest profesjonalnym zawodnikiem, zrobił sporo szumu po wejściu w świat freak fightów, w którym odnalazł się idealnie. Najpierw zmierzył się z „Don Kasjo”, gdzie na konferencjach nie bał się wdawać w mocny wymiany zdań. W klatce natomiast pokonał go w jego własnej formule, czyli boksie.

Na bokserskich zasadach zmierzył się także z Maciejem Jewtuszko oraz Borysem Mańkowskim. Reprezentantowi „Czerwonego Smoka” udało się zrewanżować za porażkę na KSW.

W formule MMA na freakowych galach stoczył trzy pojedynki. Wygrał wszystkie zestawienia, najpierw z „Popkiem”, następnie z Piotrem Szeligą i na koniec z Grzegorzem Szulakowskim, przy okazji debiutu w Prime Show MMA. To właśnie w tej federacji zostanie na dłużej.

Znamy rywala Normana Parke!

Już 26 listopada Irlandczyk stanie do pojedynku z… Adamem Oknińskim synem kontrowersyjnego trenera Mirosława. Duża część kibiców uważa, że federacja nie wykorzystała do końca potencjału na naprawdę mocne zestawienie dla byłego zawodnika KSW.

Sprawdź!  Mocne słowa Jóźwiaka do zawodnika Prime Show MMA! "Obiecuję, że wypłacę ci liścia wychowawczego"

Adam będzie miał przewagę warunków fizycznych, jednak dla Parke nie powinien być to wielki problem. Jest znacznie bardziej doświadczony, bił się w UFC i KSW, a na swoim koncie ma ponad 40 pojedynków w różnych formułach. Okniński natomiast od 2012 roku stoczył tylko 6 zawodowych walk w MMA.

Powracający po długiej przerwie zawodnik odniósł 4 zwycięstwa, a ostatni raz mogliśmy zobaczyć go w akcji ponad 7 lat temu. Przegrał wówczas w pierwszej rundzie przez poddanie, a jego rywalem był Krzysztof Pietraszek, którego aktualny bilans to 5-13.

Federacja tak zapowiedziała zestawienie na swoich social mediach – Chyba wszyscy na to czekali… Powrót Normana Parke do oktagonu PRIME staje się rzeczywistością! Zmierzy się on z debiutującym we freak fightach, jak i klatce PRIME – Adamem Oknińskim. Adam w tym pojedynku ma jeden cel, czyli wjechać i rozjechać ŁAAA! Kto według Was jest faworytem tego pojedynku? Łowca skór, czy żabka! 

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Marcin Wrzosek chce rewanżu! Odpowiada Kasjuszowi Życińskiemu: "Jestem tu tylko po twoją głowę"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.