PRIME SHOW MMA

Ewa Piątkowska otwarta na starcie z Don Kasjo! „Wygrałabym. Pamiętam go z walk amatorskich”

Ewa Piątkowska przy okazji wczorajszego programu Zadyma wyraziła chęć walki z popularnym freak fighterem i włodarzem Prime Show MMA.

Już 1 lipca ponownie w akcji zobaczymy byłą mistrzynię świata w boksie, która stoczy swój drugi pojedynek freakowy. W debiucie pokonała Annę Andrzejewską, a tym razem zszokowała kibiców i zdecydowała się na pojedynek z mężczyzną. Zmierzy się z kilkadziesiąt kilogramów cięższym „Puszbarberem”.

Gigantyczną faworytką jest Piątkowska, która w boksie ma znacznie większe doświadczenie i umiejętności. Co ciekawe, jest ona otwarta na pojedynek z innym mężczyzną. Podczas Zadymy rywal zaproponował jej, by zmierzył się z Kasjuszem Życińskim.

– Byle nie 12 rund, bo mi się już nie chce robić takich długich. 8 jeszcze ok. Widziałabym taką walkę, jasne, że tak. Wygrałabym – odpowiedziała była mistrzyni świata WBC.

Głos w tej sprawie zabrała również w rozmowie z fansportu.pl i przyznał, że takie starcie odpowiadałoby jej pod względem stylu walki „Don Kasjo” i jest gotowa się z nim zmierzyć:

– Osiem rund mi wystarczy. Nie, nie jest słabym bokserem. Lubię jego styl. Pamiętam go z walk amatorskich. Zawsze ceniłam takich zawodników, którzy lubią się pobić, przyjąć trochę, oddać trochę. A nie tacy wirtuozi, którzy tańczą po tym ringu. Ja też tak zawsze walczyłam, lubiłam taki boks, pasowalibyśmy do siebie w ringu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.