FAME MMA

Norman Parke wraca do Polski! Wiemy, w jakiej federacji zawalczy!

Według ostatnich doniesień Norman Parke powraca do organizacji FAME MMA. Nie wykluczone, że w kolejnym pojedynku zmierzy się z Michałem Pasternakiem.

„Stormin” zaczynał swoją freakową przygodę właśnie od federacji FAME MMA, dla której stoczył cztery pojedynki. Następnie dołączył do Prime Show MMA i od lipca 2022 roku nie zawalczył więcej w Polsce. Jak wiadomo, rozstał się z organizacjami w kontrowersyjnych okolicznościach.

Parke wraca do FAME MMA

Zarówno FAME MMA, jak i Prime wydało w jego sprawie oświadczenia, zgodnie z którymi miał zostać pociągnięty do odpowiedzialności za złamanie zapisów kontraktu, czy też zakończono z nim współpracę.

Od kilku tygodni zapowiada jednak powrót do Polski. Na swoich social mediach regularnie ogłasza swoją kolejną walkę i jak zdradził „Szalony Reporter”, ma ona odbyć się w FAME MMA:

A na kolejnej gali Fame MMA – Norman „nigdy u nas nie zawalczy, bo nas oszukał” Parke – przekazał na Twitterze freak fighter.

Prawdopodobnie jest duża szansa na starcie z Michałem Pasternakiem. O takim zestawieniu mówiło się już wiele miesięcy temu, a teraz, kiedy „Wampir” przeszedł do FAME MMA, w końcu można zorganizować jego pojedynek ze „Storminem”.

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga nie wytrzymał i zwyzywał Jacka Murańskiego w klatce! "Śmieciu je**y..."

Dodatkowo opublikował właśnie na swoich social mediach zdjęcie Pasternaka, przy którym napisał – Kiedy nadejdzie czas, pokonam tego brzydkiego wampira.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.