Clout MMA

Zaskakujący typ Mindy na walkę Załęcki vs Sarara! „Godne zastępstwo za Le Bannera” [WIDEO]

Wielu ekspertów spisuje Dawida Załęckiego na straty w walce z Tomasz Sararą na Clout MMA 2. Kamil Minda jest jednak innego zdania.

Legenda niestety po raz 4. zgodził się na walkę w Polsce i ponownie do niej nie dojdzie. Wcześniej Le Banner trzykrotnie w ostatniej chwili wycofywał się z pojedynku z Marcinem Różalskim. Tym razem odpuścił starcie z Dawidem Załęckim zaledwie kilka dni przed galą Clout MMA. Federacja szybko zareagowała i „Crazy” zmierzy się z Tomaszem Sararą.

Eksperci nie mają wątpliwości i jako gigantycznego faworyta stawiają krakowskiego fightera. Ten pojedynek jak i resztę karty walk Clout MMA 2 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera eFortuna.pl, który przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników. Pierwszy zakład na sobotnią galę obstawisz bez ryzyka! Jeśli twój kupon okaże się przegrany, operator zwróci ci pieniądze na konto. Możesz więc stworzyć kupon na galę Clout MMA 2, nie martwiąc się o potencjalną utratę pieniędzy.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
  2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
  3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
  4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
  5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!
Sprawdź!  Denis kłamał? Daniel Omielańczuk wprost o wpłacie na córkę: "Nie było nic takiego. To są brednie"

Kliknij i zarejestruj się już teraz.

Kamil Minda wierzy w Dawida Załęckiego

Tomasz Sarara zaliczy dość niespodziewany szybki powrót. „Crazy” z kolei cały czas był w przygotowaniach, choć obecny rywal różni się stylistyką od Le Bannera. Nie wspominając o tym, iż krakowski kick-bokser jest też dużo młodszy od Francuza.

TYPKURSYBUKMACHER
Tomasz Sarara1.17Fortuna
Dawid „Crazy” Załęcki3.90Fortuna

O nieobecność francuskiej legendy został też zapytany Kamil Minda. Bohater co-main eventu Clout MMA 2 przyznał, że to wielka szkoda, że taka gwiazda jednak nie wystąpi w Płocku. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów typując starcie Sarara vs Załęcki nie wskazał jednak Krakusa jako „pewniaka”.

– Nie wiem, nie rozumiem tego, nawet nie wiem, jak się do tego ustosunkować. Przestraszył się? Z tego co wiem dziś rano napisał, że miał wstrząśnienie mózgu, dziwna sprawa… Szkoda dla gali, że nie ma takiego zawodnika, jak Le Banner. Mamy Sararę, godne zastępstwo.

Trudne pytanie… Bardzo mi się podoba styl Załęckiego. To będzie 50 na 50, nie wiem, jak Sarara jest przygotowany. Sam ostatnio powiedziałeś, że to nie ten sam Tomek… Nie odbierajmy szansy Załęckiemu.

Zobacz też inne wywiady przed Clout MMA 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.