FAME MMA

Norman Parke ostro odpowiada właścicielom FAME MMA! „Boxdel ssie kuta** Don Kasjo. Przyszedł powiedzieć, że…”

Norman Parke w ostrych słowach skomentował sytuację, do której doszło po zakończeniu main eventu fali FAME MMA 10. Zachowanie włodarzy głośno skrytykowali również widzowie, którzy nie pochwalają takiego podejścia.

W walce wieczoru jubileuszowej gali były zawodnik UFC zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Walka odbyła się w formule bokserskiej. Zawodnicy stoczyli 5 rund po 3 minuty. W jednej z odsłon Storminowi odjęto punkt za uderzenie głową jednak była to sytuacja, w której zawodnicy po prostu się zderzyli.

Życiński przed walką zapowiadał, że znokautuje rywala w 4. lub 5. rundzie. Był przekonany, że Parke nie ma wystarczających umiejętności bokserskich. Jak powiedział w jednym z wywiadów: „Stormin wydał na siebie wyrok śmierci”.

W klatce nie zobaczyliśmy jednak egzekucji. Parke świetnie zaskoczył rywala swoją strategią na ten pojedynek. Ostatecznie zawodnik debiutujący w FAME MMA wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Co ciekawe, natychmiast po ogłoszeniu werdyktu głos zabrali włodarze, którzy oświadczyli, że złożą protest.

Boxdel mocno zdenerwowany zakończył wypowiedź słowami – „I ch** mnie to obchodzi”. Następnie upuścił mikrofon i wyszedł z klatki.

Sprawdź!  Alan komentuje walkę Pasternaka w FAME! "Kto tu jest sprzedajny? Nie dałem walki, to wyprosił"

Internauci mocno skrytykowali nieprofesjonalne zachowanie włodarzy, którzy wyraźnie faworyzowali Kasjusza Życińskiego. Po walce Boxdel przeprosił za to, co zrobił zarówno widzów, jaki i samego zawodnika, jednak Norman Parke bez wątpienia zapamięta to, jak został potraktowany. Natomiast jeśli chodzi o wynik walki, organizacja potwierdziła, że jest on ostateczny i Stormin zwyciężył jednogłośną decyzją.

Pod wpisem na Instagramie Boxdela, w którym przeprasza, pojawił się komentarz Stormina – „Good girl” (Dobra dziewczynka).

W ostrych słowach określił postawę włodarza w wywiadzie po walce. Podczas rozmowy z FightsportPL powiedział – Don Kasjo coś powiedział, że ssam kuta*a Krychy. Słuchaj, Boxdel ssie kuta*a Don Kasjo.

– Przyszedł powiedzieć, że przeprasza. Ja powiedziałem pokaż mi pieniądze, Boxdel pokaż mi pieniądze – dodał.

Poniżej możesz sprawdzić wywiad z rywalem Normana Parke. Zdenerwowany Don Kasjo zdradził, że jeśli werdykt nie zostanie zmieniony, to zastanowi się czy walczyć dalej.

Źródło: FightSportPL

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.